Sayfa 239/247 İlkİlk ... 139189229237238239240241 ... SonSon
Arama sonucu : 1974 madde; 1,905 - 1,912 arası.

Konu: DENCM - Denizli Cam

2. tesekkurler sayin cefaks.

3. soda, sise, Anadolu cam, Trakya ve denizcam
    arkadaşlar cok yazılıyor naçizane size açıklık getireyim.yazdıklarım tavsiye niteliğinde değil tecrübedir.
    arkadaşlar oncelıkle 0850 206 33 74 hande hanım var yatırımcı ılıskılerı onu arayabılırsınız detaylı bılgıler için.
    arkadaşlar 30 ocakta birleşme açıklandı ve 31 ocak pwc ye başvuru oldu.
    herkes diyorkı vazmıgectıler,oncelıkle cok kurumsal bır sırket oyle hemen borsa dustu dıye vezgecıcegını sanmıyorum,bir aile sirketı olsa tamam.
    ıkıncısı bu neden daha uzun surdu mardın cımento bırlesmesınden , cunku 70 şirket ve 10 ülkede operasyonları var,zaten 2 ay müddet denmıs şişe için yapılan telekonferanta.yani mart ssonuna kadar gelmez ise evhamlanın.
    yeni yasa ne der diyenler arkadaşlar 30 gun ortlaması bızlerı mağdur ettiği için getirilmiş yasa bize daha alt fiyattan ayrılma hakkı veririmi asla tam tersine adil fiyat yonetımi ile belki daha cok cıkıcak fiyat.
    ben 31 ocaktan sonra aldım ama yenı yasa diyorki,elinde ayrılma hakkı ilanından sonra olanlar faydalanıcak,olsun suan sirket raporu cıkmadıkı,ayrılma haklarını bildirmedıkı.dolayısı ıle evet suan alanda halen faydalanabılıcektır,kaldıkı eski yasa olsa yine evet faydalanabilicektir.
    nettur netholding birlesicekti,nettur 180 di ve ayrılma hakkı 225 ti.hıc unutmam 120 ye indi kâğıt.ve 220 den ayrılma hakkı oldu.
    daha bu yaz ihlasgayrimenkul 90 kuruştu 120 den ayrılma hakkı vardı ve 1.20 den ayrıldı alanlar.
    suankı fiyatlar neden böyle derseniz insanlar panik,kredili, yahut yabancı fon satıyor adam satar fıyata bakmaz..belkı para cıkısı var ne dıcek müşterisine bekle ayrılma hakkı var elımde soda veya sıse var demez.satar verır parasını geri.
    daha gecen sene Banvit cagrı açıkladı satış 12.30 caghrı varken yabancı 11 e 4 mılyon tane mal verdi.
    benim kendı hatam bende erkenden aldım kencımce dedimkı 5 ay sürer yüzde 6 bana yeter.suankı marj yüzde 20-30 arası.
    suankı ayrılma hakkı fıyatları şişe 528 ..soda 630-38 cıvarı..anacam 445 ...denızcam 879..trakya 348 civarı ama bunlar tahmın arkadaşlar eskı yasaya gore.sırket ben bu fiyattan hak tanıyorum demedı..ne dedı sırket..pwc raporu yapıcak dedı..ne dedı telekonferasnta dediki 2 ayda pwc raporu yapar..nısanda spk basvururz..ağustosa kadar bıter dedı..neden ağustos,cunku mevzuat dıorkı 2019 rakamları ıle bırlesıcek ısen 2020 ağustos yanı 8 ay müddetin var.yetısmez ıse 2020 fınansalları ıster..
    sırket neden uzatsın arkadaşlar dünya devi bir sirket ıkı gun borsa dustu diye ağırdan alalım dermı..cok kurumsal bır yapı.tum operasyonları etkılenıcek.kaldıkı bugun alınmaz böyle kararlar teee seneler evel bu grub banka ve sanayi holdıng çatıları altında birleşmek istediğinin sinyallarını verdi.
    bazı arkadaşlar yazmın kurula katılıcam serh koyucam dıye . arkadaşlar mayısta olan kurul temmetu ve rutın olan.
    esas serh koyucagınız olaganustu kurul olucak.oda pwc raporu ve spk onayından sonra acıklanıcak.
    bu virüs bizi cok uzucek ve yorucak..ama elımizdeki mallar değerli.fk 5 çarpandan işlem gören cok güzide dünya devi sirketler.
    dolar bazında bedava.
    evet belkı dahada dusucek ve dıpten alan zengn olucak.
    kriz zaten yeni zenginler yatarır..o krızde alınan mallar bızımkıler olmasın.
    tum ky dostlarımı sevıyorum.kalın sağlıcakla.
    panık yok bu pıyasa neler gordu..
    yatırım tavsıyesı deıl sadece bılgılendırme amaçlıdır..
    bu arada unlu co rapor çıkardı 10 subat ve soda ıcın 10.50 al tavsıyesı verdı.buda dursun bır kenarda.
    hıkayesı olmayan bır hısede zarar etmektense en azından burda bır kurtuluş umıdımız var arkadaşlar.
    sevgıler

4. DENCM - Denizli Cam

..........

5. battık ya mahfolduk ocağımızı batırdı AlcatrazKitleyicisi Gsikkmoduj aldırdı 9 tl den dencm ı

6. Rahatladınızmı ....... yoksunları !!!

7. KAP AÇIKLAMASI :
    16/03/2020 tarihinde yayınlanan "II-23.3 sayılı Önemli Nitelikteki İşlemler ve Ayrılma Hakkı Tebliği Taslağı", 30/01/2020'de T. Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş., Anadolu Cam Sanayii A.Ş., Trakya Cam Sanayii A.Ş., Soda Sanayii A.Ş., Paşabahçe Cam Sanayii ve Ticaret A.Ş. ve Denizli Cam Sanayii ve Ticaret A.Ş. tarafından duyurusu yapılan önemli nitelikte işleme ilişkin süreçte de dikkate alınacak "Ayrılma Hakkı Fiyatı" ve "Ayrılma Hakkını Kullanma Hakkına Haiz Olacak Pay Sahiplerinin" belirlenmesine ilişkin düzenlemeleri içeren taslak Sermaye Piyasaları Kurulu tarafından görüş için kamuya açılmış bulunmaktadır.

Tebliğ'in Sermaye Piyasası Kurulu'nca son haline getirilmesi ve yürürlüğe konulmasının ardından gerekli görülmesi halinde tarafımızca bilgilendirme yapılacaktır.

8. "DEĞERLEME RAPORU"
    yayınlanmadan tiwirır mivıtır v.s. hikaye ...

Sayfa 239/247 İlkİlk ... 139189229237238239240241 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •