Sayfa 244/247 İlkİlk ... 144194234242243244245246 ... SonSon
Arama sonucu : 1974 madde; 1,945 - 1,952 arası.

Konu: DENCM - Denizli Cam

1. Şişecam Topluluğu, sahip olduğu üstün Ar Ge kabiliyeti ve üretimden gelen gücünü birleştirerek, dünyada çok önemli bir ilke imza atmıştır. Grup cam yüzeylerdeki virüs ve bakterileri etkisiz hale getiren özel bir kaplama teknolojisi geliştirmiştir.

Sağlığa zararlı organizmaların camın yüzeyinde barınmalarına engel olan ve yüzde yüz yerli Antimikrobiyal VBlock Teknolojisi kapsamında formül ve uygulama yöntemine ilişkin laboratuvar testlerinin tamamlanmasının ardından, patent başvuru süreci tamamlanmıştır. Ön bulgularda koronavirüs ve diğer virüsler üzerinde de etkili olduğu belirlenen bu özel teknolojinin devam etmekte olan ruhsatlandırma ve gerekli resmi izin süreçlerinin de tamamlanmasının ardından öncelikle cam ev eşyası ürünlerine uygulanması ve yurtiçi pazarda satışa sunulması planlanmaktadır. Ürünlerini 150 den fazla ülkede müşterileriyle buluşturan Şişecam Topluluğu katma değerli bu ürünlerini de tüm dünya pazarlarına ulaştırılmayı hedeflemektedir. Önümüzdeki dönemde bu teknolojinin cam ambalaj, mimari camlar ve beyaz eşya camlarına da uygulanması planlanmaktadır.

Denizli camda olumlu etklienebilr bende bu hisse yok kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir .Haber pozitif .

Arkadaşlar birleşme öncesi hangi hisse alınırsa bşrleşmeden kazançlı çıkılır. Dncam, trkcm, andcm şişe.. Bu arada Denzc 5000 hisse aldım birleşmeye 0.33 şişe diye yazmış bazı arkadaşlar bu mümkünmü, böyle olursa 3 kat zarar ederim.

ANE-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    En Güçlü İki silah "Sabır" ve "Zaman" dır. Yazdıklarım beni bağlar; Kesinlikle yatırım tavsiyesi olarak algılanmasın.

3. ............

O zaman battık, peki öyleyse millet neden toptan satmaz.. Neden tutar elinde,
     Alıntı Originally Posted by BİST41 Yazıyı Oku
    1 denizli = 0.33 şişe yazan bazı arkadaşlar dediğin benim. Bu konuyu internette, raporlarda veya KAP ta bulamilirsin.
    Birleşme sonrası senin 5000 Denizli cam otomatik olarak 1666 şişe olacak.
    Bugünkü rakamlarla
    5000 Denizli x 8.30 =41500
    1666 şişe x 5.90 = 9829
    ZARAR=31671

SM-G615F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    En Güçlü İki silah "Sabır" ve "Zaman" dır. Yazdıklarım beni bağlar; Kesinlikle yatırım tavsiyesi olarak algılanmasın.

5.  Alıntı Originally Posted by magnetic Yazıyı Oku
    Arkadaşlar birleşme öncesi hangi hisse alınırsa bşrleşmeden kazançlı çıkılır. Dncam, trkcm, andcm şişe.. Bu arada Denzc 5000 hisse aldım birleşmeye 0.33 şişe diye yazmış bazı arkadaşlar bu mümkünmü, böyle olursa 3 kat zarar ederim.

1 denizli = 0.33 şişe yazan bazı arkadaşlar dediğin benim. Bu konuyu internette, raporlarda veya KAP ta bulabilirsin.

Birleşme sonrası senin 5000 Denizli cam otomatik olarak 1666 şişe olacak.

Bugünkü rakamlarla

5000 Denizli x 8.30 =41500

1666 şişe x 5.90 = 9829

ZARAR=31671

Bir de birleşme öncesi hangi hisse alınması mantıklı sizce. Ancm, trkcm, şişe, soda.. Tşküler

7. Zaten hisseyi elinde tutanlar ayrılma hakkı kullanarak şirkete satacaklar. Burası sığ tahta. Burada satmaya kalksalar binde birini satamasan 5 kere taban olur.
     Alıntı Originally Posted by magnetic Yazıyı Oku
    O zaman battık, peki öyleyse millet neden toptan satmaz.. Neden tutar elinde,

Sizce hangisini almam mantıklı. Dencöçm ları satıp bir cam şirketi alacağım sizce hangisi daha ucuz.. Bilginize güveniyorum ve şimdiden teşekkür ederimm

Sayfa 244/247 İlkİlk ... 144194234242243244245246 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •