Sayfa 242/247 İlkİlk ... 142192232240241242243244 ... SonSon
Arama sonucu : 1974 madde; 1,929 - 1,936 arası.

Konu: DENCM - Denizli Cam

1. KAP *** DENİZLİ CAM SANAYİİ VE TİCARET A.Ş. *** DENCM *** Faaliyetlerin Kısmen veya Tamamen Durdurulması ya da İmkansız Hale Gelmesi

Üretimin Geçici Olarak Durdurulmasının Uzatılması

Faaliyetlerin Kısmen veya Tamamen Durdurulması ya da İmkansız Hale Gelmesi
    Yapılan Açıklama Güncelleme mi? : Evet (Yes)
    Yapılan Açıklama Düzeltme mi? : Evet (Yes)
    Konuya İlişkin Daha Önce Yapılan Açıklamanın Tarihi : 07.04.2020-22.04.2020 -15.05.2020
    Yapılan Açıklama Ertelenmiş Bir Açıklama mı? : Hayır (No)
    Bildirim İçeriği
    Bildirime Konu Durumun Niteliği : Üretimin Geçici Olarak Durdurulmasının Tekrar Uzatılması
    Durdurulan/İmkansız Hale Gelen Faaliyetler Hakkında Bilgi : Üretim Duruşu
    Faaliyetlerin Durdurulmasının/İmkansız Hale Gelmesinin Nedeni : Dünya Sağlık Örgütü tarafından bir pandemi olarak tanımlanan Corona Virüs (COVID-19) salgınının yayılmasının önlenmesi mücadelesi kapsamında, çalışanlarımızın sağlığının korunması ve iş güvenliğinin sağlanması.
    Varsa Yetkili Organ Karar Tarihi : 07.04.2020 -22.04.2020 -15.05.2020 -22.05.2020
    Faaliyetlerin Durdurulmasının/İmkansız Hale Gelmesinin Geçerlik Tarihi : 07.04.2020
    Faaliyetlerin Durdurulmasının/İmkansız Hale Gelmesinin Şirketin Toplam Üretimine Etkisi : -
    Faaliyetlerin Durdurulmasının/İmkansız Hale Gelmesinin Şirketin Toplam Satışlarına Etkisi : -
    Kısmen Durdurma Sözkonusu ise Durdurulan Faaliyetlerin Toplam Üretim ve Satışlar İçindeki Payı : -
    İş Akitleri Feshedilen/Feshedilecek Kişi Sayısı : İş akitleri feshedilmeyecektir.
    Ödenen/Ödenecek Kıdem Ve İhbar Tazminatlarının Toplamı : -
    Şirket Yönetimince Alınan Tedbirler : Covid 19 Korona Virüs Yayılımının Önlenmesi kapsamında iş sağlığı ve güvenliği tedbirleri alınmıştır ve alınmaya devam edecektir.
    Yeniden Faaliyete Başlanması İçin Gerçekleşmesi Gereken Olaylar : -
    Yeniden Faaliyete Başlanacaksa Öngörülen Tarih : 01.06.2020
    Şirketin Süreklilik Varsayımının Nasıl Etkileneceği : -
    Açıklamalar
    Ek Açıklama
    ŞirketimizinYönetim KuruluToplantısında, Dünya Sağlık Örgütü tarafından bir pandemiolarak tanımlananCorona Virüs
    (Covid-19)salgınının yayılmasınınönlenmesi mücadelesi kapsamında,çalışanlarımızın sağlığının korunması, işgüvenliğinin
    sağlanmasıve özgünüretim niteliğindeki Cam Ev Eşyasısektörünün sipariş ve müşterilerindeki azalmaya bağlı olarak I
    No'lufırınve pota fırınlarında 27 Nisan 2020 tarihinekadar geçici olarak durdurulan üretim duruşu, 20 Mayıs 2020
    tarihine kadar uzatılmış, riskin devam ettiği görülünce tekrar 27 Mayıs 2020 tarihine kadar uzatılmıştı.
    Gerekülkemizde gerekse Avrupa ve Amerika'da Corona Virüs mücadelesinde olumlugelişmeler olmasına rağmen, küresel
    pandemi etkisinin devam etmesi nedeniyle üretim duruşunun 01 Haziran 2020 tarihine kadar tekrar uzatılmasına,fırının
    hayati ömrünü devam ettirecek teknik kadro ile projelerde bulunan mali ve idari çalışanların işd evamlılığına, mali
    mevzuatlara uyumlu kalacak şekildehareket edilmesine karar verilmiştir.

-KAP-

2. şaka gibi !!!!!! 5-10 gün sonra şişe camın 3 te biri olacak, şişe cam 5,03 denizli 8,36. etmesi gereken, 1,68.Çıkmaya mı çalışıyorlar ne.....

aylık

4. Dansöz gibi kıvırtma cicim

5. Denizli cam kıvama gelmiş teknk olarak yarın 8.18 denerse ve lşlem hacimi le geçerse prim verir kesinlikle yatırım tavsiyesi değldir .

6. Normalde ayrılma hakkı 8.85 ve birleşme sonrası 1 denizli cam hissesine 1.707 adet şişe cam hissesi verilecek...
    YTD

Sayfa 242/247 İlkİlk ... 142192232240241242243244 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •