Sayfa 216/247 İlkİlk ... 116166206214215216217218226 ... SonSon
Arama sonucu : 1974 madde; 1,721 - 1,728 arası.

Konu: DENCM - Denizli Cam

1. Bir gün eşşek gibi gidecek bu rakamlar hayal olacak eşşşek gibi ytd

SM-A730F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. Denizli cam 2019 bütçesinde 30 milyon tl tamir bakım ve yatırım planlamış yaptığı yatırım hakkında bilgisi olan varmı. Y.T.D.

3. Kerem c zaten garip olan butun cam grubu (anadolu sise soda trakya ) surekli kar ederken bunun surekli zarar etmesi ustelik bu sadece sus esyasi veya mutfak esyasi cami uretiyor yani insaat sektoru ile alakasi yok ama surekli zarar eden dusen bu mantiken insaat ve otomotiv sektoru durgunken anadolu ve trajya camin zarar etmesidir ama hep kar ediyorlar ....ben bunu hep soyluyorum borsada 30 yilimdayim birinde cok yuklu mal varsa o hisse gitmez hangi hisse olursa olsun bu boyledir o 500 k hisseyi alan o hisseleri satmadikca bu hisse daha yillarca surunur burda yazilanlara gore arsa niyetine almis bu durumda daha cok uzun yillar boyunca bu hisse diplere dogru gider adam kendine simdiye kadar 4 milyon tl zarar ettirdi yaninda kucuk yatirimciya da kaybettiriyor hisse nin yukselmesine mani o adamdaki 500 k lot adamin hisseyi kaldiracak 2 ye katlayacak gucu de yok ne halta aldin o kadar hisseyi ...yine soylim ben bu kagitta 8-9 yildir zaman zaman al sat yaparim bu hissenin gercek spegi galip ozturk ve o geri gelmeden ve 500 k lik vatandas o mali satmadan bir halt olmaz bundan ...benim alacagim nokta bedelliden sonra 3-3.5 araligidir ..yukselmeyen yillardir dusen bir hisseye para baglayip alternatif getirileri kacirmam..3.-3.5 dan 30 k lot alir uzun vade beklerim ..

4. Yav arkadaş ben anlamiyiyorum nassi bi borsaciyım dersin 500 bin lotu olan abdullah beyin yerinde olsam ben daha lot almam ki önümüzde bedeli seneryosu var bedelli sonucunu beklerim,,,ytd

5. yerinde olsam bedelli olmaz olursa da dökülen keklikleri avlarım,, ytd

Son düzenleme : asbuzu; 28-07-2019 saat: 13:36.

6. Bu arada benim hatrı sayılır bi lotum yok olana saygı duyarım ,,ben de bedelli yi bekleyenlerdenim,,,ytd

7. Fino yine sahnede

8. O finoyu birgün çok güzel düzecekler

Sayfa 216/247 İlkİlk ... 116166206214215216217218226 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •