Sayfa 105/247 İlkİlk ... 55595103104105106107115155205 ... SonSon
Arama sonucu : 1974 madde; 833 - 840 arası.

Konu: DENCM - Denizli Cam

1.  Alıntı Originally Posted by captain7 Yazıyı Oku
    Dun yazmistim hacim butceleri var onun icin ugrasiyorlar gibi geliyor bana diye. Yoksa denizli cam gibi sıg bir tahta cok kolay tavan olabilir oyle anormal hacimlere gerek yok
    Syn Captain Sizce neden böyle bir hareket yaptılar?Syn Turquaz sizinde fikrinizi almak isteriz.Tşkler

2.  Alıntı Originally Posted by halil0983 Yazıyı Oku
    denizli cam pasabahce hisselerini satti diye eski haberler var internette.pasabahce urunlerinimi yapiyor bu firma.ne gibi baglantisi kaldi

SM-A710F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Gunaydin olsun herkese.

Satilan hisseler pasabahce magazalari as ye aitti. Ben ust sirket ve hakim ortak olan Pasabahce Cam Sanayi a.s den bahsediyorum. Zaten bildigim kadari ile pasabahce magazalari nin suan icin halka arz haberi hic cikmadi.

Daha once burda beklentilerimizi detaylica yazmistik.

Kisaca ozetlersem; benim beklentim Pasabahce cam sanayi a.s nin borsaya girerken %51 ortagi oldugu dencm ile birlesme yolu ile borsaya girmesi.

Olur mu olmaz mi zaman gösterecek. 4 yildan fazladir bekliyorum. Olmaz birlesmeyecek deseler de ben pasabahce nin halka arzini gormek istiyorum.

Kismet...

Not: al - sat - tut tavsiyesi degildir.

3. Paşabahçe Cam Sanayii ve Tic. A.Ş. Denizli Cam'ın büyük ortağı konumundadır.
    Paşabahçe borsaya açık değildir.
    Dolayısıyla hisse satmış olacağını sanmıyorum.
    Bahsettiğiniz haberin link'ini verebilir misiniz.

Ürünlere gelince Paşabahçe Fabrikaları otomatik üretim yapıyorlar (makina ile seri üretim, bardak, tabak, kase vs.) Denizli Cam ise el imalatı yapıyor (çoğunlukla renkli ve şekilli vazo, sürahi,masa üstü objeleri).
    Bazen set olarak satılan ürünlerin bir kısmı Paşabahçeden bir kısmı Denizliden alınıp set tamamlanıyor. Bunun dışında bir ilişkileri yok.
    Yani ayrı kulvarlarda üretim yapıyorlar. "Denizli Cam Paşabaçe ürünlerini yapıyor" diye bir şey yok.

Alıntı Originally Posted by halil0983 Yazıyı Oku
    denizli cam pasabahce hisselerini satti diye eski haberler var internette.pasabahce urunlerinimi yapiyor bu firma.ne gibi baglantisi kaldi

Twinkle twinkle little star,
    Soon you won't be twinkling anymore.....

4.  Alıntı Originally Posted by colombo Yazıyı Oku
    Syn Captain Sizce neden böyle bir hareket yaptılar?Syn Turquaz sizinde fikrinizi almak isteriz.Tşkler
    Sn Colombo,

Hacim icin bir anlam veremiyorum. Dedigin gibi tek aklima gelen birilerinin farkli hisselerde hacim yapma hedefi, bütçesi, sorumlulugu olabilir mi acaba?

Yoksa gerek Eylul deki hareket gerekse gecen 2 gun ku hareket bir habere dayali degil. En azindan suana kadar haber gelmedi.

Baska fikri olan var mi?

Cunku hisse toplamak, ky dokmek gibi bir hareket olsa bu hacme ne gerek var?

5. borsa gundemin haberleri ne kadar dogrudur bilmem

6.  Alıntı Originally Posted by captain7 Yazıyı Oku
    Gunaydin olsun herkese.

Satilan hisseler pasabahce magazalari as ye aitti. Ben ust sirket ve hakim ortak olan Pasabahce Cam Sanayi a.s den bahsediyorum. Zaten bildigim kadari ile pasabahce magazalari nin suan icin halka arz haberi hic cikmadi.

Daha once burda beklentilerimizi detaylica yazmistik.

Kisaca ozetlersem; benim beklentim Pasabahce cam sanayi a.s nin borsaya girerken %51 ortagi oldugu dencm ile birlesme yolu ile borsaya girmesi.

Olur mu olmaz mi zaman gösterecek. 4 yildan fazladir bekliyorum. Olmaz birlesmeyecek deseler de ben pasabahce nin halka arzini gormek istiyorum.

Kismet...

Not: al - sat - tut tavsiyesi degildir.
    Aynı anda yazmışız.....

Paşabahçe'nin borsaya girmesini, Denizli Cam ile birleşerek girmesini neden bekliyorsunuz.
    Paşabahçe'nin çok karlı bir şirket olduğunu ve birleşme dolayısıyla Denizli Cam'ın da fayda göreceğini mi düşünüyorsunuz.
    Bence pek öyle düşünmeyin. Paşabahçenin durumunu da inceleyin. Borsada işlem görmediği için bilançosunu incelemek mümkün değil ama en azından basında kapatılan fabrikaları, kapatılan fırınları bulabilirsiniz.

7.  Alıntı Originally Posted by halil0983 Yazıyı Oku
    borsa gundemin haberleri ne kadar dogrudur bilmem

Paşabahçe mağazalarıymış satılan hisse,başka bir kuruluş yani.. miktar olarak da çok düşük.

Sayfa 105/247 İlkİlk ... 55595103104105106107115155205 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •