Sayfa 112/247 İlkİlk ... 1262102110111112113114122162212 ... SonSon
Arama sonucu : 1974 madde; 889 - 896 arası.

Konu: DENCM - Denizli Cam

1. Cok zor ustad, gecen yil katildim. Bir faydasi yok benim icin. Zaman kaybi

Deneyim yasamak isteyen katilsin.

Dencm in Eylul hareketi yaptigi donemde borsa yine sert asagi yapmis miydi acaba? Ona da bir bakmak lazim. Zamanlama vs bir anlam cikar mi?

Saygilar

2. Arkadaslar,

Dencm in eylul de yaptigi benzer hareketin ardindan da yine borsa sert dusus yapmis miydi acaba? Grafik olarak kiyaslayabilen olur mu?

Acep birileri onden hacim mi yaratiyo?

Sanki aklimda oyle kaldi...

Once sert hareket 11.xx lerden 14.xx lere ve sonra 14.xx lerden 10.xx ler görülmustu. Simdi yine 14.xx ler ve dusus.. bugun borsa da sert dusmus...

3. Syn Captain Mesaj kutunuza bakabilirmisiniz?

4. Sayin colombo, mobilim suan gece ya da sabah erken bakabilirim.

5.  Alıntı Originally Posted by captain7 Yazıyı Oku
    Sayin colombo, mobilim suan gece ya da sabah erken bakabilirim.
    Tşk ederim.

Sayın captain ,

İhtimal öngörünüze göre bu hisseyi yarın 12 lerden satıp 10 lardan yerine koyabiliriz gözüküyor

7. Ahmet bey Ağanın elinin ayarı kaçtı. O fiatlara geleceğini sanmıyorum. Sabırla bekliyorum. Şayet o fiatlara gelirse ben depoyu fullerim. Ondan sonra arkama yaslanır ekranı kaparım. Hakkımızda hayırlısı dileklerimle...

Kurnazlık ve gizlilik denilen kutsal sanat! Senin sayende görünmez olmayı; senin sayende duyulmaz olmayı öğrenip, düşmanın kaderini elimizde tutuyoruz.SUN TZU

8.  Alıntı Originally Posted by Ahmet50 Yazıyı Oku
    Sayın captain ,

İhtimal öngörünüze göre bu hisseyi yarın 12 lerden satıp 10 lardan yerine koyabiliriz gözüküyor
    Sn Ahmet50,

O konuda be olur bilemem. Ama hareket gerek hacimsel gerekse yukselis ve inis olarak cok benziyor.

Bu arada belirteyim, teknikten hic anlamam. Dencm da teknik olarak cok yazilan cizilen oldu ama pek tutarli istatistik yakalanmadi. Bir donem gxsjmodju gibi nick name i olan bir arkadas vardi. O baya tutarli yorumlarda bılunmustu. Aklimda sadece o kalmis.

Saygilar

Sayfa 112/247 İlkİlk ... 1262102110111112113114122162212 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •