Sayfa 113/247 İlkİlk ... 1363103111112113114115123163213 ... SonSon
Arama sonucu : 1974 madde; 897 - 904 arası.

Konu: DENCM - Denizli Cam

1. iyi sabah sabah satmışım senı lanetli kağı baya dağılmış artık düzeltemz 6 kadar düşer zaaten üretidiği adam gibi bişey yok

2.  Alıntı Originally Posted by Ahmet50 Yazıyı Oku
    Sayın captain ,

İhtimal öngörünüze göre bu hisseyi yarın 12 lerden satıp 10 lardan yerine koyabiliriz gözüküyor
    Kendiniz alabileceginize inaniyorsaniz satin bekleyin, ama bence bu karari kendiniz verin derim, iyi de olabilir, kotu de,,, ytd.

3. Arkadaslar,

Ben Denizli Cam ve Sisecam yatirimci isleri birimine mail attim.
    Bu artan anormal hacim ve hacimle beraber gelen sert hareketlerden bilgileri olup olmadigini sordum. Bu hareketlerin firmamizin hisselerine zarar verdigini, yatirimci guvenini olumsuz etkiledigini belirttim.
    Haberleri varsa hangi amacla bu islemlerin yapildigini sordum. Haberleri yoksa da konusu arastirmalari icin SPK ya mail atacagimi belirttim.

Neden bos yere tartisiyoruz ki. Sonuc da firma ortagiyiz ve bu garip durumu bilmek bizim en dogal hakkimiz.

Gelen yaniti sizlerle paylasirim.

Saygilar

4. Gunaydin Arkadaslar,

Eyluldeki hareketin neredeyse karbon kopyasini goruyoruz.

Borsa dusmeden inanilmaz hacimler ile sert yukariya hareket, sonrasinda borsa ile beraber sert asagiya hareket.

Tam olarak bahsettigim buydu.

Persembe 17:58 - 14.94 ile tavana cikmis... Sonra 14.71 kapamis.
    Ertesi gun Cuma 14.00 gibi ciddi bir marj ile eksi ( - ) acmis.

Sali sabah 11:94 e kadar gerilemis.

Eger birilerinin hacim yapma ile ilgili sorunu varsa, yazarlar 11:90 - 1.000.000 lot satis - 11.91 a da 1.000.000 lot alis. Olur biter bu is.

Turbulans yasatmalarina gerek yok Bu turbulansta magdur olan bir suru kucuk yatirimci olmustur. Bu turbulans in Sisecam gibi bir holding e bagli sirket hisselerinde yasanmasi cok uzucu.

Bu sebeple sirket yetkililerini bilgilendirdim, aciklama istedim.

Saygilar.

5. Syn Captain Elinize ve Emeğinize sağlık

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

6. Arkadaslar Merhaba,

Firmamizdan yanit aldim.

Ozetle; bu tarz sig tabir edilen tahtalarda benzer islemlerin yapilabildigini soylediler. SPK zaten bu tarz ani degisikliklerde gerek gorurse aciklama istiyormus. Sirket yonetimimizin sirket hisselerimizi etkileyecek bu tarz eylem ve soylemlerden ozellikle kacindiklarini belirttiler.

Sirketimizin de bizim gibi dusunmesi tabiki dogal ve sevindirici.

Simdi ben SPK dan bilgi isteyecegim.

Arastirsinlar bakalim, kimler tahtada dans ediyor, imajimizi zedeliyor..

Saygilar.

7. Bimer e sikayet ettim. SPK ya iletilmek uzre. Ayrica SPK nin kendi sitesinden SPK ya da iletecegim.

8. Bu adam bu hissede biseyler yapmak istiyor, vardir bi hikmet bu işte.....Aaaaaa haa bu arada hikmett nerelerdesin yaa hakikaten...
    Var bi hikmet vaaaaaaarr. ?

Sayfa 113/247 İlkİlk ... 1363103111112113114115123163213 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •