Sayfa 115/247 İlkİlk ... 1565105113114115116117125165215 ... SonSon
Arama sonucu : 1974 madde; 913 - 920 arası.

Konu: DENCM - Denizli Cam

1. Syn Zıpzıp burdayız.Uzun bir sürede burada olacağız.Bizde geri vites olmaz vaktimiz bol Ağanında vakti bol.Dencm tahtasında sallaya sallaya düşmeyen bir inatcı bir yatırımcı gurubuyuz .Görelim MEVLAM NEYLER NE EYLERSE GÜZEL EYLER

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

2. Memnun oldum arkadaşlar, saniyorum zaten fazla bi yatirimci kalmamis gibi, tahminim böyle,hafiften tiye aliyorum ama niyetim biraz yatrimcilar stres atsin , herkese bol kazanclar,...

3. Syn Zıpzıp bende Stres hiç yok vur kaççı olmadık ALLAHIN İzniyle öyle kolay kolay da satmak yok bilakis alım yapılır noktalarda Yüklü miktarda Alım yapmak için bekliyorum.
    Her Ne Kadar Yaşamak için Satmak lazımsa ,Biz Ne adam Ne Lot Satarız
    Geceniz Hayırlı olsun

4.  Alıntı Originally Posted by colombo Yazıyı Oku
    Syn Zıpzıp bende Stres hiç yok vur kaççı olmadık ALLAHIN İzniyle öyle kolay kolay da satmak yok bilakis alım yapılır noktalarda Yüklü miktarda Alım yapmak için bekliyorum.
    Her Ne Kadar Yaşamak için Satmak lazımsa ,Biz Ne adam Ne Lot Satarız
    Geceniz Hayırlı olsun

Aynen ben de sonuna kadar buradayim insallah arkadasim, saglikli bol kazanclar olsun.

5. Kimler geldi, kimler gecti sn zip zip....

Dencm ile ilgili bilincalti sorularini cevaplayamadiklari icin bizim gibi inatci kecilerden kurtulamiyorlar...

Saygilar

6. Forummmmmm, ,hiiiiiçccccc yok yoruuum..., bu sessizlik niye,,,,, ???????????

7. Syn Zıpzıp Dencm Aşağı gelmesini bekliyorum. Bakalım Ağa verecek mi?Sabır+Nakit+Vakit=Dencm

8. Herseyin bir bedeli vardir biz ufaktan bi takıldık, bu fiyattan düşüş bence tahrik eder, haaa neyi eder, orasini spek dusunmesi lazim...
    Gordugum kadar burada pek yatirimci yok gibi, bence burada beklemek abesle istigal, tavsiyem yurusun gitsin...Satici degiliz...

Sayfa 115/247 İlkİlk ... 1565105113114115116117125165215 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •