Sayfa 130/247 İlkİlk ... 3080120128129130131132140180230 ... SonSon
Arama sonucu : 1974 madde; 1,033 - 1,040 arası.

Konu: DENCM - Denizli Cam

1. ocak ve subat bıttı mart gırdık ınşallah son ceyrektekı gıbı bır performans yaparlarsa 35 mılyon yapmısdı her halde ılk ceyrek
    kım tutar o zaman dencm dıye dusunuyom seslı dusunceler zarar degıl kar yazıyor o zaman kar demek sırket performansını artırır
    yınede burası borsa bellı olmaz bu işler

2. bi de anlayamadım nokta zaten 2 4oo ooo lot işlem gormuyomu 3 4 senedır yok topluyolar sayııyolar dıye okuyorum yanlış okuymuoym herhalde tyhao ne kadar lotu var 600 000 000 mılyon herhalde 4500 20000 gıttı bı sene olmadı fark nedır aydınlatan olursa sevınırım

3. Birgün o mızrak çuvala sığmayacak,
    g..ünüze girecek...

4.  Alıntı Originally Posted by Denizlili Dost Yazıyı Oku
    Birgün o mızrak çuvala sığmayacak,
    g..ünüze girecek...
    Syn Dost SABIR sadece Sabır
    Tahtacı zor durumda yukarısıda aşağısıda tehlikeli Ben Sabırla aşağı vermesini bekliyorum.Son Gülen İyi Gülecek!

Sent from my iPhone using hisse.net mobile app

5. Dencm can dir ) Ebabil kuştur. Spekler kuşttur )

Filmin sonu bakalim nasil bitecek. Gecen yil genel kurulda bir arkadas sirketin % 1 i bende demisti. Bir baska arkadas da sisecam dan niye borc aliyonuz bedelli yapin koyalim paralari diyordu.

Acikcasi genel kurul ilham verici de olmadi degil hani %1 - bedelli vs )

Simdi gelelim su % 5 e...

Heyecanli olmaz mi ama ky nin biri % 5 e ulassa. % 5 suan yaklasik 12 TL baz alirsak. 3.600.000 TL. 1 adet 3 +1 Istanbul un bazi yerlerinde )

Sakin spek kardes sakin ) Bosa enerji harcama. Enerjini sakla, ilerde lazim olur. Simdi bir Nisan beklentisi de olustu dimi sanki bilanco iyi mi gelir felan. Dencm bu.. Kol gibi zarar gelse de sasirmam ) Bilanco beklentim yaklasik 2 yil once bitmisti.

Enflasyon, faiz, opportunity cost )

Tost ye tost )

Not: Al - sat - tut tavsiyesi degildir.

6. Syn Captain %5 önemli mi?

7. galiba % 5 iniz varsa genel kurulu toplantiya cagirabiliyorsunuz.

Ama ne havasi olur )

sekil semal icin guzel olur

Kader kismet...

Saygilar

8. Syn Captain yap bize bir önderlik gidelim.

Sayfa 130/247 İlkİlk ... 3080120128129130131132140180230 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •