Sayfa 186/247 İlkİlk ... 86136176184185186187188196236 ... SonSon
Arama sonucu : 1974 madde; 1,481 - 1,488 arası.

Konu: DENCM - Denizli Cam

1.  Alıntı Originally Posted by zombiborsa23 Yazıyı Oku
    Bende de biraz var ama iş yatırıma baktığımda 1999'da bir kez temettü vermiş. 1997-1999-2002'de bedelsiz bölünmüş, 2000'de bedelli ve bedelsiz birlikte yapmış.
    İş bankası iştiraki ama pek yatırımcı dostu gibi değil. O yüzden çok almadım.
    Yanlış anlamayın ama aşk bunun neresinde ???

SM-N950F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Sayın Zombiborsa23 Elazığlımısınız?

2.  Alıntı Originally Posted by colombo Yazıyı Oku
    Sayın Zombiborsa23 Elazığlımısınız?
    Evet ama orada ikamet etmiyorum. Kalbimizin bir yerinde Elazığ sevgisi var.

SM-N950F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. Sayın Captain hoş geldiniz.Son gelinen noktada yorumlarınızı paylaşırsanız seviniriz.

4. Yine başladın ucuz işler peşinde koşmaya.Bu seni son uyarmam.ALLAH aşkına böyle yaparak mal toplayacağınımı sanıyorsun sen?

5. Gunaydin Arkadaslar,

Ben ayni beklenti ile beklemeye devam ediyorum. Son zamanlarda portfoyumun bir kismini satmak zorunda kaldim ama % 50 den fazlasi duruyor hala.

Denizli Cam, butce, bilanco, bedelli, bedelsiz umursamiyorum. Bir aksilik olmaz ise bedelli ye de katilmayi planliyorum.

Benim beklentim Pasabahce Cam Sanayi A.S nin Dencm ile birleserek ( devralma yolu ile ) borsa ya girmesi.

Bildiginiz gibi, gecmis yazilarimda da cogu kez belirttigim gibi bunu defalarca dile getirdim. Tek beklentim bu.

Bir de uzerinde durdugum konu Dencm in urettigi urunleri Pasabahce Cam Sanayi A.S ye satmasi, Pasabahce Cam Sanayi A.S nin de bunu ayni fiyattan Pasabahce Magazalari A.S ye satmasi. Pasabahce Magazalari A.S nin ise kendi belirledigi fiyattan son tuketici ye satmasi.

Dencm yetkililerine bu durumun SPK nin "yaygin ve sureklilik arz eden islemler" maddesine aykiri olup olmadigini sordugumda ise, bana Pasabahce Magazalari A.S yi de son tuketici olarak gorduklerini soylediler

Tabi bu durum beni tatmin etmedi? Aranizda bu aciklamadan tatmin olan, evet haklilar diyen varsa, beni aydinlatabilirse sevinirim.

Yani kanun diyor ki grup ici sirketler arasi satislar oluyorsa, son satis ilk ureticinin cebine girmeli ki kar transferi olmasin. Diger arada satis a aracilik eden grup ici firmalar kendi satis maliyeti vs komisyonlarini alsinlar.

Ornek: Dencm Pasabahce Cam Sanayi A.S ye bir vazayou 10 TL ye satiyor.
    Pasabahce Cam Sanayi A.S de bunu Pasabahce Magazalari A.S ye 10 TL ye satiyor, Dencm a 0.5 TL satis komisyonu kesiyor.
    Pasabahce Magazalari A.S ise bunu son tuketici ye 70 TL ye satiyor, ya da 40 ya da 50... ya da 100 TL?

Sizce bu durumun SPK nin "yaygin ve sureklilik arz eden islemler" maddesine aykiri mi degil mi?

Dencm in kendi magazasi yok, yurtici satislar zaten Pasabahce uzerinden yapiliyor, neredeyse tamamina yakini da Magazalarda yapiliyordur. Gectigimiz yillarda magazalarin mudurunun bir aciklamasi bunu ispatliyordu. Satilan urunlerin onemli kismi el- yapimi urunlermis.

6. Gelelim % 5 in uzerinde hisse toplayan sn hissedarimiza.

Gercekten kendisini tebrik etmek istiyorum.

Boyle bir tahtada azicik lotlu alim ya da satim yaptiginiz zaman kademeler basliyor ahenkle dans etmeye

Gercekten buyuk bir yetenek, sabir ve sukunet gostermis olmali bu lotlari biriktirmek icin.

Hayirli olsun. Umarim hayrini gorur.

7. Kendisini biraz google dan arastirdim, belki email vs bulup biraz dencm hakkinda hos sohbet ederiz diye. Pek bir detaya bulamadim. Sanirim Malatya da yerlesik ve bir site bilgileri cikmisti.

Daha once Dencm genel kurul a gelen 2 arkadas vardi. Birisi ozellikle bedelli yapalim yahu ne gerek var Sise den borc almaya atalim pamuk elleri cebe diyordu. Digeri de Dencm da starbuck potansiyeli var ben Amerika dan geldim, dunya capinda yatirimlarim var diyordu. KAP da genel kurul tutanaklarindan isimlerini yine google lamistim. Arastirmistim, bu iki arkadasa da ulasamamistim.

Ne bir gorsel ne bir email.

8. Bu arada ben de Elazigliyim. Gerci koken tunceli ama dogma ve 5 yasina kadar buyume Elazig. Sonra Istanbul. Ne yalan soyliyim gidince Elazig a kendimi oraya ait hissediyorum. Sanirim insan dogdugu yere baska turlu baglaniyor

Sayfa 186/247 İlkİlk ... 86136176184185186187188196236 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •