Sayfa 221/247 İlkİlk ... 121171211219220221222223231 ... SonSon
Arama sonucu : 1974 madde; 1,761 - 1,768 arası.

Konu: DENCM - Denizli Cam

1. tavan mi? hadi insallah

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    https://merakneguzelsey.blogspot.com/
    Gönderi
    4,354
    bedelliyi nasıl yaptınız arkadaşlar ??
    AT yarışı Gibi borsa dan Tüyo bekleyenlere yatırım tavsiyesi içermez yazdıklarım öngörülerim arkadaş sohbeti düşünmek gereklidir almak satmak size aittir çünkü para sizindir ..

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    https://merakneguzelsey.blogspot.com/
    Gönderi
    4,354
    arkadaş aklım almıyor millet bilmediğinden mi yoksa ben mi yanlış hesap yapıyorum bu bedelli olayı rüçhanları doğru kullanırsın bedelli yapılan kağıtta önceden pozisyonun varsa yüksek se çok güzel maliyet düşürme fırsatı maliyetin altta ise zaten her türlü kardasın şu anki fiyatı 6 tl olan kağıdı sen 1.5 tlye aldın ama lan pek yok yarın bu paylar satılacak korkarım bizim ky yine bakar neler oluyor diye
    AT yarışı Gibi borsa dan Tüyo bekleyenlere yatırım tavsiyesi içermez yazdıklarım öngörülerim arkadaş sohbeti düşünmek gereklidir almak satmak size aittir çünkü para sizindir ..

4. sayin redd in mesajidir.

Arkadaşlar burayı okurlar inşallah kimsenin 1 ncı piyasada mali 1 TL'den verdiği yok 6.11 şuan ki anlık pisaya değeri isteyen 6.11 den alabilir kimse kimseye peşkeş çekemez öyle ismi olur hisse fiyatı 6 lirayken 1ncin piyasadan mali 6 TL'ye veriyorlar alacak

5. selam arkadaslar

6 yildir hissedeyim. Hisse 2 ye katlamadi 6 yilda. katlasa bir dk durmayi dusunur muyum bilemiyorum. Pasabahce birlesmesi vs artik cidden biktirdi.

6 yilda enflasyon bazinda bile kimildamasi lazimdi.

1. ) Pasabahce hakim ortak olunca % 51 ile acaba ucar mi derken sirket zarar ustune zarar yazdi, tarihi rekor seviyede zararlara ugrasti...

2. ) Pasabahce Magazacilik hisselerini neden ucuz a sattiniz 3 yil onceki satisa gore dedik, spk dediler vs bi de tutup evime noter araciligi ile ihtarname gonderdiler. Sebebi de bazi insanlarin bazi forumlarda sirket imajina zarar verme ihtimali vs yazmislardi.

3. ) Spk mavzuatina gore sizce Dencm urunlerinin Pasabahce Magazalarina Pasabahce uzerinden satisi kar transferi olusturuyor mu diye irdeledim konuyu, ne spk dan ne sirketten beni tatmin eder yanit almadim. Hala da tam olarak izah edemediler bana, ya ben geri zekaliyim ya da onlar yeterince zaman ayirmak istemediler aciklamak icin.

4.) Acaba bedelli yapar mi bide ustune dedik, o da yapildi.

5. ) Simdi de diyorum ki bu bedelli sonrasi olusan yeni sermayenin olasi bir Pasabahce Cam Sanayi A.S nin halka arzinda birlesme oralarina etkisi ne oranda olacak? Yani Pasabahce Cam Sanayi A.S halka arz olursa ve bunu da Dencm i devralma yontemi ile birleserek yaparsa;
    6 milyon tl odenmis dencm ile 15 milyon tl odenmis Dencm sermayesi uzerinden ne sekilde etkilemis olur?

Bu konulari tabi takibimiz devam ediyor. Bunlari sirkete de yazayim ki ilerde yazili gundeme getirdigimiz kanit olsun. Bakarsiniz birlestirir ilerde hukuki zeminde hakkimizi araririz...

Saygilar

6.  Alıntı Originally Posted by captain7 Yazıyı Oku
    selam arkadaslar

6 yildir hissedeyim. Hisse 2 ye katlamadi 6 yilda. katlasa bir dk durmayi dusunur muyum bilemiyorum. Pasabahce birlesmesi vs artik cidden biktirdi.

6 yilda enflasyon bazinda bile kimildamasi lazimdi.

1. ) Pasabahce hakim ortak olunca % 51 ile acaba ucar mi derken sirket zarar ustune zarar yazdi, tarihi rekor seviyede zararlara ugrasti...

2. ) Pasabahce Magazacilik hisselerini neden ucuz a sattiniz 3 yil onceki satisa gore dedik, spk dediler vs bi de tutup evime noter araciligi ile ihtarname gonderdiler. Sebebi de bazi insanlarin bazi forumlarda sirket imajina zarar verme ihtimali vs yazmislardi.

3. ) Spk mavzuatina gore sizce Dencm urunlerinin Pasabahce Magazalarina Pasabahce uzerinden satisi kar transferi olusturuyor mu diye irdeledim konuyu, ne spk dan ne sirketten beni tatmin eder yanit almadim. Hala da tam olarak izah edemediler bana, ya ben geri zekaliyim ya da onlar yeterince zaman ayirmak istemediler aciklamak icin.

4.) Acaba bedelli yapar mi bide ustune dedik, o da yapildi.

5. ) Simdi de diyorum ki bu bedelli sonrasi olusan yeni sermayenin olasi bir Pasabahce Cam Sanayi A.S nin halka arzinda birlesme oralarina etkisi ne oranda olacak? Yani Pasabahce Cam Sanayi A.S halka arz olursa ve bunu da Dencm i devralma yontemi ile birleserek yaparsa;
    6 milyon tl odenmis dencm ile 15 milyon tl odenmis Dencm sermayesi uzerinden ne sekilde etkilemis olur?

Bu konulari tabi takibimiz devam ediyor. Bunlari sirkete de yazayim ki ilerde yazili gundeme getirdigimiz kanit olsun. Bakarsiniz birlestirir ilerde hukuki zeminde hakkimizi araririz...

Saygilar
    AH BE KARDEŞİM hangi hukuktan bahsediyorsun ancak yabancı ülke vatandaşlarının aldığı hisselerde bu işler zira onlar dava açınca buradaki hukuk işlemiyor direkt avrupa normları
    kısaca biz vatandaşlar soyulmak için varız burada.
    ben sana bir spk şikayetimi anlatayım deniz gayri menkul bodrumda kaçak yapı yaptı sahil işgali gazetelerde çıktı ben SPK ya şikayet ettim neden KAP a göndermiyor diye neden siz uyarmıyorsunuz SPK NIN bana verdiği cevap belediye ye şikayet et diye ister inan ister inanma
    ben o zaman anladım borsa ve SPK vadandaş ile uğraşmıyor kısaca mikildiğimizle kalırız...

7. Allah sizi nasıl biliyorsa öyle yapsın, yazık gerçekten yazık, 5 milyon küsür zarar

8. odenen faiz 7.172.239

Sermaye artirimindan elde edilen miktar: .....

Baska sorum yok hakim bey

Sayfa 221/247 İlkİlk ... 121171211219220221222223231 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •