Sayfa 232/247 İlkİlk ... 132182222230231232233234242 ... SonSon
Arama sonucu : 1974 madde; 1,849 - 1,856 arası.

Konu: DENCM - Denizli Cam

1. Kritik sorular:

1. Onceki takasta gorunen Yatirim ve emeklilik fonlari son takasta yok, her nasilsa 2 farkli tarihli takas (eskisine onceki sayfalardan ulasilabilir) karsilastirildiginda Citi takasi yaklasik bu 2 fonun degeri kadar artmis. Acaba citi takasi bu 2 fonun mallariyla mi artti yoksa Credit alimlariyla mi? O zaman Gedik alimlari nereden geldi?
    2. Pasabahce hisse toplami 7.649 kusur, Dencm yardimlasma dernegi 1.000.000. Ikisinin toplami 8.649 yapar. Bugun is yat takasi 8.600 gozukuyor. Acaba bu 2 takas Is yatirim altinda midir? Diger KY ihmal edilse bile aciga satislar Is Yatirimdan mi geldi? Eger 2 grup hisse Is yatirim altinda ise is takasi nasil 8.649 altina duser?

Su ana kadar okuyabildiklerim bunlar. Asla yatirim tavsiyesi degildir.

2. abdullah beyin takasi 1.250, bu mal vakifta olamaz, cunku onceki takas 1.223 Dolayisiyla Abdullah beyin mali buyuk olasilikla gedikte. Gedik takasindaki artislar onun alislari olabilir mi diye dusunduruyor. Bir onceki mesajimdaki onermeyi tek curutecek durum dernegin malinin vakifta olma olasiligidir.

3. Sayın ninja sizi tebrik ediyorum hatırlayabildiğim en az bi 5 yıldır dencm bırakmadınız.Benim de dikkatimi çeken eski hareketlerini yapmıyor oluşu normalde çıktığı yere geri gelirdi.Yabancı ilgisini azda olsa gözlemliyorum.Inşlaaah dunku geri gelişi acığa satıştan kaynaklanmıştır.Zira oran %13 civarındaymış.Borsanın rekora koştuğu bu günlerde amaç beklenen arz dır inşallah

SM-M105G cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4.  Alıntı Originally Posted by lost00 Yazıyı Oku
    Sayın ninja sizi tebrik ediyorum hatırlayabildiğim en az bi 5 yıldır dencm bırakmadınız.Benim de dikkatimi çeken eski hareketlerini yapmıyor oluşu normalde çıktığı yere geri gelirdi.Yabancı ilgisini azda olsa gözlemliyorum.Inşlaaah dunku geri gelişi acığa satıştan kaynaklanmıştır.Zira oran %13 civarındaymış.Borsanın rekora koştuğu bu günlerde amaç beklenen arz dır inşallah

tesekkurler sayin Lost, al-satlarla yola devam.

5. Utanın Utanın ne beş para etmez hisseler nerelere geldi siz hala burada süründürüyorsunuz beceriksizler

6.  Alıntı Originally Posted by ULUBEY Yazıyı Oku
    Utanın Utanın ne beş para etmez hisseler nerelere geldi siz hala burada süründürüyorsunuz beceriksizler
    Sayın Ulubey bununda vakti yakındır!

7.  Alıntı Originally Posted by ninja Yazıyı Oku
    Grafik güzelleşti, bugün de Paşabahçe haberi düşmüş, kötü bilançoya rağmen dik durmasının sebebi anlaşıldı, kişisel tahminim, artık paşabahçe halka arzında sona geliniyor, 2 gündür alış tarafında az da olsa yabancı görüyorum, uzun zamandır ilk defa hisseyle ilgili olumlu yazıyorum, hadi hayırlısı
    ne demistik, adim adim birlesmeye dogru, kritik nokta su: birlesme olursa dencm piyasa degerini ne olarak hesaplayacaklar. bu noktadan sonra en kritik soru bu olacak. su an 24 milyon dolar civari.

8. Hangi paşabahçe haberi sayın ninja kaçırmışım.Birde bu birleşme bizi kaçlara götürür.10 üzeri kalıcı olurmuyuz artık ?

Sayfa 232/247 İlkİlk ... 132182222230231232233234242 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •