Sayın Borsaseverler ;

Aşağıdaki topikte dilim döndüğünce insanlara borsada uzun vadeli yatırımcılığı, çok farklı bir şekilde, anlatmaya çalışıyorum.

http://www.hisse.net/topluluk/showthread.php?t=9400

Sonra aklıma geldi : “herkes uzun vadeli yatırımcı olacak değil ya…”, günlük işlem yapmak isteyen, ya da portföyünün bir kısmını uzun vadeli hisselerde tutarken heyecan (adrenalin) için günlük işlem yapanlara da bir faydam olsun istedim.

Eğer kendi hisselerinizi kendiniz bulmak isterseniz size bir öneride bulunacağım :

Aşağıda vereceğim linkte bir eğitim, eğitimin içinde de bir formül var. Bu formül bu eğitim içindeki birçok formülden biri… Ama bu formülün özelliği 2 GÜN SONRA YÜKSELME OLASILIĞI YÜKSEK HİSSELERİ BULMASI…. Formül 2 gün sonra yükselecek hisseleri buluyor, ve sonraki 5 gün boyunca izliyor. Yani siz formülü çalıştırdığınız anda ;

2 gün sonra yükselecek,

1 gün sonra yükselecek,

Bulunduğunuz günde al sinyali veren,

Dün al vermiş , ve

2 gün önce al vermiş hisseleri görüyorsunuz.

Formülü uzun süre izledim, bence gayet başarılı…. Tonlarca teknik analiz formülü gördüm, Hatta Sayın Yaşar ERDİNÇ’in şu zaman kadar verdiği tüm eğitimlerdeki, BORFİN eğitim sitesindeki geçmişte ve şimdi yayınlanmış tüm eğitimlerin teknik analiz formüllerine de sahibim ; ama beni bu formül kadar etkileyeni olmadı.

Bunun yanında sanırım 20-25 formül daha var; bir tanesi “dipten ve zirveden dönenleri bulmak” üzerine mesela. Ben bunu hiç kullanmadım, hiç bakmadım bu nedenle işe yarayıp yaramadığı konusunda bir şey söyleyemem, ama eğitimdeki grafik üzerinde SÜPER…

Yukarıdaki topikte olduğu gibi bu satırları yazmaktaki amacım borsa yatırımcısının kimseye bağımlı olmadan, kimseyi izlemek zorunda kalmadan borsada kazanması. HERKESİN KENDİ “GURUSU” OLMASI. Borsa stresinden kurtulması, akşam eve geldiğinde sadece 30 dakikada hisseleri bulması, alım kararını vermesi sonra eşiyle, çocuğuyla sevdikleriyle vaktini değerlendirmesi.

Evet, formül bende var, hayır hiç kullanmadım ama emeğe saygı daha da önemlisi ZEKAYA SAYGI, siz kazanın tamam ama formülü bulan-geliştiren de kazansın. Hem dikkat ederseniz 2 ay matriks hediyesi, ayrıca kafanıza takılan yerleri bizzat formülü geliştirene sorma hakkı da bonus. Zaten iyi bir piyasada ilk 3-5 işlemle verdiğiniz parayı çıkarabilirsiniz.

O zaman haydi balık tutmaya…

https://www.borfin.com.tr/egitim/Ice...479&UrunID=126