Sayfa 101/140 İlkİlk ... 519199100101102103111 ... SonSon
Arama sonucu : 1118 madde; 801 - 808 arası.

Konu: DAGI - Dagi Giyim

1.  Alıntı Originally Posted by kasırga_80 Yazıyı Oku
    Birader çok övdüğün Yurtseven neden almış acaba daghl yi onuda bir araştırıver. Onuda öğrenelim beklentisi nedir. Bu hisseyle ilgili bir eylemi varmıdır. Bizim öngöremediğimiz fakat onun öngördüğü durum nedir. Herkes bir amaç için alıyor insanları yönlendirme vebalinde kalırsın bırak kim neyi alıyora alsın varsa teknik bir bildiğin al sat tavsiyesi olmayacak şekilde bilgi paylaşımı yap nerden biliyorsun bu hisseyi kimin aldığını
    Bana sitem ediyorsun,kaç senedir bu hissedesin paran dolar bazında pul oldu.maliyetin yüksek.aynı durum yurtseven kardeşler içinde geçerli.1.90 maliyetin var kaçtan satmayı hedefliyorsun.asıl vebal euro 8 lira oldu kaç milyon zarar yazacaklarından haberin var mı.hissenin yükselmesi için hiçbir temel veri yokken bana kızman yersiz.euro yüzde 10 yükseldiğinde şirket 4.2 milyon zarar yazıyor.sene başı euro kuruna bak şimdi ki kura bak,hesabı da bir zahmet yapıver.

2.  Alıntı Originally Posted by Okacha Yazıyı Oku
    Bana sitem ediyorsun,kaç senedir bu hissedesin paran dolar bazında pul oldu.maliyetin yüksek.aynı durum yurtseven kardeşler içinde geçerli.1.90 maliyetin var kaçtan satmayı hedefliyorsun.asıl vebal euro 8 lira oldu kaç milyon zarar yazacaklarından haberin var mı.hissenin yükselmesi için hiçbir temel veri yokken bana kızman yersiz.euro yüzde 10 yükseldiğinde şirket 4.2 milyon zarar yazıyor.sene başı euro kuruna bak şimdi ki kura bak,hesabı da bir zahmet yapıver.
    Ben hem dagi hem daghl ye yatırım yaptım çok iyide para kazandım. özellikle dagi giyimden fakat uzun tutmama ragmen daghl den istediğimi alamadım sen ne dersen de daghl nin tek sorunu büyük ortak kardeşim o kadar hisseyi topluyorsun hisseyi değerinde bile tutamıyorsun peki neden topladın o zaman. Ben olsam o zatı muhteremin yerinde borsaya asla yatırım yapmam. Çünkü kaç defa yatırımcı geldi alış yazdı fakat hisse gelmiyor bence hepsi toplu sen ne dersen de şimdi bu zatı muhterem neyi bekliyor. Patron bişe yapacak diye bekliyor. mahmut iki defa uğraştı fakat spk'dan vize alamadı oda kendi haline bıraktı. yatırımcı gelmesi için hisseyi değerinde tutacaksın beceremiyorsan hiç bulaşmayacaksın, Sen diyorsun ki yurtseven alıyor fakat patron hisse satıyor. A grubu imtiyazlı hisse yok bu şirkette ve patronda %52 var satarsa adamın donunu alırlar elinden neyi satıyor. Patron satışı gelmeyecek tek hisse bence borsada
    'Ancak bir aptal suyun derinliğini iki ayağıyla ölçer''

3. Şimdi daghl den biri almaya çalışsa kesinlikle 2,50 ye kadar 300-400 lot gelmez. yurtsevende o fiyattan aşağı satmaz satamaz.Şimdi bu hisseyi tıkayan kim sence bir hisseyi o kadar topluyorsan gereğini yapacaksın eğer yapmıyorsan toplamayacaksın hata burda ben onu diyorum hacime bir baksana bazen 5000- 10000 lot hacimle günü kapatıyor. Borsadaki 400 küsür şirketin en kötüsü daghl mi sence bunun gibi bir sürü şirket var ama onlarda hacimde var hisse dönüyor bunda dönmüyor. bir yatırımcı almak istese 2 nin üstüne atar hisse fakat adamı taymin edecek hisse ancak yukarda gelir oda kafasına gelir onun için bu hisse çıkmazda diyorum yatırımcı zor gelir. böyle devam ettikce bu kısır döngü nedeniyle şirket c grubundan bile çıkamıyor kredili yatırım yapılamıyor yatırmcı gelmezzz
    'Ancak bir aptal suyun derinliğini iki ayağıyla ölçer''

4. Garanti alım yapmayınca nasıl da düşüyor ******** mendebur şirket

5. İki tahta da da alıcı yok malesef

6. Geldi yeniden merhaba spek hadi bakalım 2 TL hedefli buradayız 😂

7. en sevdigim hisse tip kimsecikler yok 2 tl kısa vade hedifim yılbasına kadar 2.50 tl olabilir

8. Heyyttttt😁

Sayfa 101/140 İlkİlk ... 519199100101102103111 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •