Sayfa 102/140 İlkİlk ... 25292100101102103104112 ... SonSon
Arama sonucu : 1118 madde; 809 - 816 arası.

Konu: DAGI - Dagi Giyim

1. bekleneni veremedin gecen karla cıktık ama yine kazandık sende

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Körfez/Kocaeli
    Gönderi
    1,385
    Ucuncu ceyrek 30 ekime kadar aciklanacak. 40 gune kadar. Ay sonu euro buralarda kalirsa euro borcundan kaynakli 15-16 milyon tl zarar yazacak. Umarim bu durum patronun da birseyler yspmasina sebep olur

TA-1004 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Vakitsiz öten horozun başını keserler...

3.  Alıntı Originally Posted by bahmet Yazıyı Oku
    Ucuncu ceyrek 30 ekime kadar aciklanacak. 40 gune kadar. Ay sonu euro buralarda kalirsa euro borcundan kaynakli 15-16 milyon tl zarar yazacak. Umarim bu durum patronun da birseyler yspmasina sebep olur

Üstad patrondan birşey beklersen çok beklersin.aldığınızı söylediğiniz 2 milyondan fazla hisseyi ( ben hala inanmıyorumm ) ne yapacaksınız bilemiyorum.patrondan habersiz bu kadar hisse almak köprüden atlamak ile eşdeğer.herşey bir yana eurodan ciddi zarar gelecek.nakit akışını sağlayacak parası yok.tek çıkar yol yabancı ortak almak boyner gibi.yoksa mahmut ürettiği donu kendi giyecek.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Körfez/Kocaeli
    Gönderi
    1,385
     Alıntı Originally Posted by Okacha Yazıyı Oku
    Üstad patrondan birşey beklersen çok beklersin.aldığınızı söylediğiniz 2 milyondan fazla hisseyi ( ben hala inanmıyorumm ) ne yapacaksınız bilemiyorum.patrondan habersiz bu kadar hisse almak köprüden atlamak ile eşdeğer.herşey bir yana eurodan ciddi zarar gelecek.nakit akışını sağlayacak parası yok.tek çıkar yol yabancı ortak almak boyner gibi.yoksa mahmut ürettiği donu kendi giyecek.
    Yorumunuzun ilk kismindaki soruya "bilemiyorum" demissiniz ama ardindan "tek cikar yol..." diyerek olasi cevabi vermissiniz. Benim yatirim stratejim "olmasi gereken olur" seklinde. Herhalde patron pire icin yorgan yakacak kadar aptal degildir. Duyumum bilgim yok ama ben bu sirketi satmayi dusundugunu ve gerceklestirmek icin somut adim atma ihtimalinim yuksek oldugunu dusunuyorum. Bu benim beklentim. Ve yorumum hicbir sekilde tavsiye niteligi tasimaz. Bir de 2 milyon degil. 1600 garanti 288 halk. 1888.

5. Üstad madem öyle dagi holding neden almıyorsunuz.hisse çok düşük değil mi dagi ye göre.içinde 7.3 giyim ve 1.5 milyon geri alım hissesi var.bir 300 bin hisse de burda alın.yanlış mı düşünüyorum.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Körfez/Kocaeli
    Gönderi
    1,385
     Alıntı Originally Posted by Okacha Yazıyı Oku
    Üstad madem öyle dagi holding neden almıyorsunuz.hisse çok düşük değil mi dagi ye göre.içinde 7.3 giyim ve 1.5 milyon geri alım hissesi var.bir 300 bin hisse de burda alın.yanlış mı düşünüyorum.
    Hocam ilk bakista dogru gini dusunceniz ama mayis ayindaki gibi bir hisse devri olursa ne olacak?

7. Üstad öyle koç metalurjiden yapılan işlem gibi dagi holdingin içindekileri kaçıramaz.halka açık şirket.spk yöneticilerin bütün şirketlerinde imza yetkilerini alır hapis cezası var mahmutun ticari hayatı biter.o yüzden söylediğin mümkün değil.başkalarınının radarında sanırım holding dün 1.37 yi gördü.madem yatırım ve satış amaçlı alım yapıyorsunız dagi holding den de mal alın.zaten geri alınmışları satacaklar ilişkili tarafa minimum 1.54 ü var.

8. Sevgili bahmet üstadım siz malı mahmutun adamlarından aldınız.mahmut bu malı sizden almadan ne çözüm bulur ne ortak alır şirkete.hiçbirşey yapmaz.şirketi batırır yine yapmaz.bu herif beceriksiz.prestij desen yok.vizyon desen yok.ilkokul mezunu herşeyi kendisi yöneten karar veren köylünün teki.Allah para vermiş onu da nasıl vermiş belli değil.Şirket kurumsal değil takasında yabancı yok.tahtada alıcı olmayan milyon lotu kime satacaksın.korkarım son sahibi oldunuz geçmişler olsun.

Sayfa 102/140 İlkİlk ... 25292100101102103104112 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •