Sayfa 117/140 İlkİlk ... 1767107115116117118119127 ... SonSon
Arama sonucu : 1118 madde; 929 - 936 arası.

Konu: DAGI - Dagi Giyim

1. Grafine göre tavan çekmesı an meselesi ytd

LG-H840 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. Daghl'deki malum yatırımcı dagi giyimde de hisse aldı galiba yoksa bu fiyat bu kadar durağan olmazdı. Bence kol kesen bahmetin hisselerinden aldı. Yatırımcı ya arkadaş okacha nerelerdesin sen bilirsin bu işi malum yatırımcıyı seversin sen tiz kondurmazsın

3. Grafiklerini beğeniyorum her ikisininde.ikisinde de mal aldım.sabırla bekleyeceğim.

4. Fiyat hareketleri alım satıma fırsat veriyor.geçmişte de hep verdi.senin maliyet yukarda olunca saplanıp kaldın.sat kurtul bence.

5. Bahmet in malı yetmedi mi birader ben en az 3 defa iyi fiyattan verip aldım sayın okacha daghl de 2013 ten bu yana mallanıpta satamayanlar düşünmeli, kendini iyi bir ekonomist veya yatırımcı olarak görüyorsa 2013 ten bu yana paranın zaman maliyetini hesaplarsa zarar ettiğini görecektir. Elinde çok hisse tutan para kazanmıyor, akıllı olan para kazanıyor borsada
    'Ancak bir aptal suyun derinliğini iki ayağıyla ölçer''

6.  Alıntı Originally Posted by Okacha Yazıyı Oku
    Grafiklerini beğeniyorum her ikisininde.ikisinde de mal aldım.sabırla bekleyeceğim.
    Beklemekle olmuyor ki toplayanların gereğini yapması gerekir ama adamlar yukarıdan birbirine kitleyip sonra tekrar almak için hisseyi baymakla meşguller. Bu kağıt hiç bir zaman ederini bulup orada kalamadı. Eğer bekmekle para kazanılsaydı ben bu hisseden en az 1-2 milyon kazanırdım. Nedense bu hisselere sinekten yağ çıkarmak isteyenler çörekleniyor
    Son düzenleme : kasırga_80; 26-02-2019 saat: 20:41.

7. Sayın okacha tekrar söylüyorum ama sen anlamak istemiyorsun daghl de hissenin hepsi tostop malum arkadaş biri gelsede hisseye yatırım yapsa bende para kazanayım diye bekliyor, dışarda kaç hisse varda biri gelip yatırım yapıp para kazanacak, kaç defa almak için denediler ama hisse gelmiyor. Gelmez çünkü adam hissenin üstüne yattı ne veriyor ne alıyor. Şuan bir hikayesi de yok piyasada hissede yok kim gelip yatırım yapacak veya neden yapacak

8. 9 aylıga gore 21 mıyon zarar gelmez gerekiyordu beklenen oysa cok cokıyı geldı bılanco 7.8 mıyon zarar 13 mıyon daha ıyıgeldı şirket cok uyu safız yapmıs son ceyrekte krıze ragmen süper bılanco bence bırılerı gelır artık burayı kaldırabılır ytd

HRY-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 117/140 İlkİlk ... 1767107115116117118119127 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •