Sayfa 128/140 İlkİlk ... 2878118126127128129130138 ... SonSon
Arama sonucu : 1118 madde; 1,017 - 1,024 arası.

Konu: DAGI - Dagi Giyim

1. Deh demeden giden at, bir yudum su veren evlat, birde dirlikli çıktı mı avrat, düğünü neyleyim, gir oyna çık oyna;

Deh deyince giderse at, yüzünü yere baktırır sa evlat, bir de dirliksiz çıktı mı avrat, ölüyü neyleyim gir ağla,çık ağla.

2. Selim tunçbilek istifa etmiş.İsabet olmuş.hiçbir katma değeri olmayan birisiydi.kendi adıma sevindim.bugün söylediğini ertesi gün yalanlayan bir kişilikti.şirket için çok iyi oldu.karamsar yapısıyla bunca sene çalışması bile başarı.bir daha gelme selim...

3. Selim tunçbilek tıkamıyor bu şirketin çıkışını bir tıkayan varsa oda o malum şahıs daghl 'yı halleti sıra giyime geldi. Giyimdende yüklü aldı kuluçkaya yatmış tavuk gibi yatar artık üstüne. 4-5 milyon lot alır birinin gelip kaldırmasını bekler. Onun bu saçma sapan yatırım fantezileri tıkıyor bu şirketi

4. Beni eskiler bilir,2012 yılında tam 1 milyon kaybettim hisse de.selimi sevmem,patronunu hiç sevmem.beceriksizler grubu.burdan ettiğim zararı fazlasıyla cemas ta çıkardım.burda az bi hissem var.tahtası alavere dalavere dolu.alım yapan arkadaş dürüst iyi niyetli biri.ama herseferinde kafasına patrondan mal yedi.tıpkı geçen sene bahmetin yediği gibi.bu hisse halka arzından beri tırt bi hisse.alanı yok satanı yok.o yüzden ahmet almış mehmet almış önemi yok.sahibi milyarder güya hisseleri çöp fiyatında.ızmdc batık koç çelik öyle.diğerleri ne durumda bilen yok.dışardan kimse bulaşmıyor.mahmutdan çekiniyorlar.mahmutun gücü tahtaya yetmiyorsa şirketini borsaya açmayacak haa açıyorsa hakkını verecek.bu şirket adam olmak istiyorsa ilk önce kurumsal olacak gerisi boş.

5. Kardeşim anlaşamıyoruz seninle borsada 435 şirketin hangisi kurumsal. Bırak gerçeği gerçeğe yakın bilanço açıklayan varmı. Hepsinin dagıtım ve yönetim giderleri şişirilmiş atiyorum 200 milyon ciro yapmış ama hiç kar etmemiş sence mantıklı mı bu ülkede insanlar üçkağıtçı devlet olarak ona göre tedbir alacaksın. Vergi dairesine sunulan 3 bilançoda zarar açıklayan şirketi en iyi ekonomi uzmanlarından oluşan heyetle denetleyeceksin. Varsa bir usulsüzlük gereğini yapacaksın. Eğer usulsüzlük yoksa 2 yıl süre verecek halen düzelmediyse borsadan atacak. Sadece borsadan atma ilede kalmayacak şirket kuruluşunu fes edeceksin. Vergi yüzsüzlerini gördük 1 milyonun üzerinde vergi borcu olan 8-9 bin sirket var. Yazık bu ülkeye ve vergisini doğru ödeyen vatandaşa

6. Diğer bir husus sen hep beni yanlış anlıyorsun. Bu ülkedeki hiç bir şirkette kurumsallık yok onun için sirketlerden bir sey beklme. Benim kizdığım 4 milyon hisse al gelip birinin kaldırmasını bekleme bu kaldıracak veya yatırım yapacak adamlar bu kadar salak degil son bir ayda bir iki aracı kurumdan mal toplandığını görmüyormuda gelip alacak yukarı götürüp malı kafasına yiyecek. Her zaman .....ahmet çıkmaz o bir efsaneydi yukardan al aşağıdan sat. Zarar etmek için yaratılmış adam. Ben her zaman şunu diyorum alıyorsan gereğini yapacaksın yapmıyorsan az alacak kağıdı tıkamayacaksın hangi kurumum topladığı görülmüyordu. Bu kadar mı salak bu yatırımcılar

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    https://merakneguzelsey.blogspot.com/
    Gönderi
    4,367
    göz ucu ile izliyorum baya baya iyi gidiyor hayırdır diye araştırıyorum sebep ben bulamadım spek ne yapmak istiyor bana da anlatacak kimse varmı acaba ?
    AT yarışı Gibi borsa dan Tüyo bekleyenlere yatırım tavsiyesi içermez yazdıklarım öngörülerim arkadaş sohbeti düşünmek gereklidir almak satmak size aittir çünkü para sizindir ..

8. Haklısın kasırga,benim demek istediğim dagi de dagi holding de senelerce yatırımcısına bir şey vermedi.bedelli artırımlar saçma sapan hisselerin el değiştirmesi vs.İnsan 8 sene de şirkete birşey kazandırmaz mı? vizyon yok gelecek beklentisi yok.Yönetimin değişmesi bi sinerji olacaktır.

Sayfa 128/140 İlkİlk ... 2878118126127128129130138 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •