Sayfa 129/140 İlkİlk ... 2979119127128129130131139 ... SonSon
Arama sonucu : 1118 madde; 1,025 - 1,032 arası.

Konu: DAGI - Dagi Giyim

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    https://merakneguzelsey.blogspot.com/
    Gönderi
    4,369
    bedelli oranı ve rüçhan hakkı nedir bilen varmı
    AT yarışı Gibi borsa dan Tüyo bekleyenlere yatırım tavsiyesi içermez yazdıklarım öngörülerim arkadaş sohbeti düşünmek gereklidir almak satmak size aittir çünkü para sizindir ..

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    https://merakneguzelsey.blogspot.com/
    Gönderi
    4,369
    yine yanlış yere yazıdım derime yazcaktım
    AT yarışı Gibi borsa dan Tüyo bekleyenlere yatırım tavsiyesi içermez yazdıklarım öngörülerim arkadaş sohbeti düşünmek gereklidir almak satmak size aittir çünkü para sizindir ..

3. Daghl den buraya kaçtım burayada geldin. O kadar lotu ne yapacan şimdi? : Ben sana söyleyim ne yapacağını fiyatı buraya kadar çıkardın buralarda bırakırsın buralardan 1,30 kadar süzülür sende gelip birinin kaldırmasını veya patrondan şirketini satmasını beklersin, adam güzel para kazanıyor her ne kadar bilançoya yansımasada neden satacak şirketini onuda anlamış değilim eleştiri hep bu yönde çünkü, bakıp göreceğiz ben bu filmi 2012 bu yana izliyorum.
    'Ancak bir aptal suyun derinliğini iki ayağıyla ölçer''

4. Birde bu citi'ye takıldım yabancı neden aldı acaba, sanki bana Ferrari görünümlü Hacı Murat gibi geliyor ama burda da sanki aynı koku alıyorum.

5.  Alıntı Originally Posted by kasırga_80 Yazıyı Oku
    Birde bu citi'ye takıldım yabancı neden aldı acaba, sanki bana Ferrari görünümlü Hacı Murat gibi geliyor ama burda da sanki aynı koku alıyorum.
    Yaklaşık bir yıldır kış uykusunda bu. Artık uyanma vakti geldi. Hareketler sonrasi Patlatırlar bir haber .

6.  Alıntı Originally Posted by xyz Yazıyı Oku
    Yaklaşık bir yıldır kış uykusunda bu. Artık uyanma vakti geldi. Hareketler sonrasi Patlatırlar bir haber .
    Jokey sıkıntılı patlamaz, bence patlasa patlasa geriye patlar.

7. 30.000 hissem var.artırmayada niyetim yok.çünkü oyuncusuda yönetimi de beceriksiz.yabancı alışı sahte gibi.Holding de de aldı sonra geri verdi.

8. Sanki iki sıfır eksik gibi bu hisse iki sıfırı kıramadı gitti.

Sayfa 129/140 İlkİlk ... 2979119127128129130131139 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •