Sayfa 130/140 İlkİlk ... 3080120128129130131132 ... SonSon
Arama sonucu : 1118 madde; 1,033 - 1,040 arası.

Konu: DAGI - Dagi Giyim

1. Okacha sende para var gibi duruyor hemserim bence patron daghl 'yı satar. Şu Daghl 'yi satın alda borsa alemi bir patron görsün

2. Benim holde malım kalmadı,bence satmaz,hoş satarsa şirketin önü açılır.malum beceriksiz selo bi halt edemedi mevcut tebliğlerle.anca bedelli yaptı onda da patladı.patronda dehledi bunu.ilerde eros yapar mahmut şirketi.halka açılmak zor.satmak en kolayı.gerçi selim kalsaydı patrona satalım derdi,o derece vizyonsuz bir adamdı.

3. Okacha biz kimin kim olduğunu kimin nerelerde malı olduğunu bilecek kabiletteyiz eskiden balboa vardı rahmetli oda bilirdi.

4. 1999 buyana borsada yatırım yaparım. Patron hangi aracı kurumları kullanıyor, hangi aracı kurumda kimlerin olabileceğini tahmin edecek öngürümüz ve tecrübemiz vardır. Biri kapa bildirim gönderdiğinde o gün hangi aracı kurum olabileceğini not alırım.

5. Yahu kasırga sana yalan borcum mu var?neyin gayretindesin,kripto selimsen açıkca söyle yada özelden yaz.iki çift lafım olacaktır sana.ismim mete tayfun yüksel.elimde holding yok diyorum,giyim var diyorum kıtmısın nesin.Paramın yüzde 50 si netholding de geri kalanı da isctr de.burdaki portföy benim için tuvalet kağıdı.çok matah bi hisseymiş gibi takasını bilsen ne bilmesen ne.patronu mahmut,ürettiği de don.al hayrını gör.ben bu heriflerden 2012 de kazık yedim.misli ile ile çıkardım başka hisse de.ister satsın ister nikah kıysın.umrumda olmaz.Izmdc de satacağız ayağına kaldırıyorlar.tabi alıcı gelirse çakarlar,batık şirketler patronu.

6. 2012 den buyana bu hissedeki eleştirim hep aynı Selim felan değilim Selimin işi gücü yokta burada seninle mi uğraşacak adam şirketten ayrıldı gitti. Bende uzun zamandır bu hissedeyim bunu sende çok biliyorsun yeri geldi şirkete de eleştirilerim oldu fakat borsadaki hiç bir şirket patronu ve genel müdürü yatırımcı kazansın diye şirketlere ralli yaptırmıyor. Daginin defter değeri ortalama 2.50. Örneğin alıyor birileri hisseyi hisse 1,80 ne çıkıyor sonra orada bırakıyor. Hisse seansta 30-40 bin adetlerle geliyor 1.30 bandına yav kardeşim 3-4 milyon hisse alıyon saçma sapan işlem hacmiyle hisseyi saldırıyon aşağıya. 1.30 bandına gelen fiyattan birileri biraz topluyor önünde toplu bir tehdit olduğundan az bir karla bırakıyor hisseyi tekrar aşağıya. Çünkü önündeki toplu olan lot hep bir tehdit bu kısır döngüde 2012 den bu yana sürüp gidiyor. Sende oturmuş burda yok patron şunu yapmadı yok müdür bunu yapmadı deyip serzenişte bulunuyorsun. Biz ağlasakta zırlasakta yapmıyor patron napalım şimdi.
    'Ancak bir aptal suyun derinliğini iki ayağıyla ölçer''

7. Sat çık,benim maliyet 1.20 idi.2.20 de verdim ellerine,daha da işim olmaz.yoksa kafayı yersin burda.

8. Bak hisselerin haline bugün, ne oldu malüm şahıs 1.70 kadar aldı. sonra almayı bıraktı hisseler 20-30 bin hacimle salar aşağıya artık yaptığı tek şey bu, biri beyefendiye gelip kaldırılacak beyefendi para kazanacak vay yavrum vay, şu adam bu zekayla borsadan para kazanıyor ya vay halimize
    'Ancak bir aptal suyun derinliğini iki ayağıyla ölçer''

Sayfa 130/140 İlkİlk ... 3080120128129130131132 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •