Sayfa 133/140 İlkİlk ... 3383123131132133134135 ... SonSon
Arama sonucu : 1118 madde; 1,057 - 1,064 arası.

Konu: DAGI - Dagi Giyim

1. Gecenlerde çarşamba bazarından 5 liraya tanesi lastikli don almış idim ..Ancak ağ yeri yırtıldı rüzgar yapıyor..Bende bundan sonra donu dagiden alacağım ecnebiler gibi ..Adamlar işi biliyor ..Onlara göre ucuz tabi don 6-7 dolar.Dagi baya satıyor .. Bize pahalı geliyor amma ucuz etin yahnisi demişler..Direnç üstü kağıt ucuzdur direnç altı pahalı !!!! A 1 kapital de donu dagiden almayaydı iyiydi amma neyse..Girdiği yeri mındar ediyor ...

2. Ben söyledim daha önce giyimden aldı bu seferde giyimi süründürür diye. 1999 dan bu yana borsaya yatırım yaparım ilk kez böyle birini gördüm. Hissenin çoğunluğunu toplayıp hareketi başkası yapsın diye bekleyeni nerdesin okacha burayıda batırdı senin adam

3. Bende giyim yok üstad,holding de yok.Net holding ve işc var.1.27 den 2.05 lere yürümüş hisse.burda beklemede.ömrümü yedi mahonun kağıtlar.girmem bir daha.beklenti yok bişey yok.yabancı alıyor sonra zararına satıyor saçma sapan işlemler,kafa yormam artık dagilere.

4. Sadece ben değil bütün twiterde bile eleştiriliyorsun nedenmi bütün grafikleri hiç ettin beceremiyorsun diyorum kızıyorsun. Şu hisseleri bırak mundar etme git işbanka hisseleri sarky gibi hisselere uğraş hissenin hepsini topluyorsun birinin kaldırmasını bekliyorsun ekmek var yenmi

7. Daghl tavan oldu bunuda tavana götürürler sanırım ytd

Buralarda kimse yok gibi

Sayfa 133/140 İlkİlk ... 3383123131132133134135 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •