Sayfa 140/140 İlkİlk ... 4090130138139140
Arama sonucu : 1118 madde; 1,113 - 1,118 arası.

Konu: DAGI - Dagi Giyim

Dagide teknik çalışmaz.. boşuna uğraşmayın... yanılırsınız.. teknik denen şey palavra... inanmayın bu saçmalıklara..

Burada yer alan yatırım bilgi,yorum ve grafikler ''Yatırım Danışmanlığı'' kapsamında değildir ve kesinlikle al-sat tavsiyesi içermez.

Geldik kararağaca .. Burada malsız çulsuz yakalanmak kötü..4.02 üzeri güzel..
    Burada yer alan yatırım bilgi,yorum ve grafikler ''Yatırım Danışmanlığı'' kapsamında değildir ve kesinlikle al-sat tavsiyesi içermez.

haftalıkları 4.07 belirletecek üstü güzel altı trambolin

4.99 oldu.. inler cinler top oynuyor.. hakikaten bu senette teknik çalışmıyormus..

5. Az Önce borsada son kağıdım olan dagiden ne kar ne zararla çıktım..Ama gene de şu piyasadaki çoğu kağıttan daha sağlam gibi geldi bana..Yatırım tavsiyesi olmamakla birlikte 6.70 altına sarkarsa bir dalış daha yapabilirim

6.  Alıntı Originally Posted by i.d.karagöz Yazıyı Oku
    Az Önce borsada son kağıdım olan dagiden ne kar ne zararla çıktım..Ama gene de şu piyasadaki çoğu kağıttan daha sağlam gibi geldi bana..Yatırım tavsiyesi olmamakla birlikte 6.70 altına sarkarsa bir dalış daha yapabilirim
    bu hisse hakkında biraz bilgi alabilir miyim?

Sayfa 140/140 İlkİlk ... 4090130138139140

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •