Sayfa 35/140 İlkİlk ... 2533343536374585135 ... SonSon
Arama sonucu : 1118 madde; 273 - 280 arası.

Konu: DAGI - Dagi Giyim

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Körfez/Kocaeli
    Gönderi
    1,385
    dagi kalmadı bizde.. ama hedef şu bu deme işi bana ters geliyor. kendim aldım. akrabama arkadaşıma ve babama aldırdım. hepimiz kar ettik. ben pek kazanamadım.. akrabam 1.37 maliyetlisini 2.02 ve 2.5a verdi.. babam 1.42 maliyetliyi 2.04-2.19-2.30-2.38e verdi.. arkadaşım 1.4lı maliyetle hala bekliyor. 3e 4e gidebileceğini o zaman da tahmin ediyorduk ama 2.7lere geldiğinde soylemek abes kaçıyor.. bizden alanlar da kazansın.. keşke 1.3larda iken hedefinizi soyleseniz. dagi ucuz şirket ama 4 olma potansiyeli de var.. başladığı noktaya geri dönme potansiyeli de... sadece tahmin yürütebiliriz.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Körfez/Kocaeli
    Gönderi
    1,385
    polemik olmasın.. hepinize bol hayırlı kazançlar.

3.  Alıntı Originally Posted by bahmet Yazıyı Oku
    polemik olmasın.. hepinize bol hayırlı kazançlar.
    düşüncelerinize katılmakla beraber arkadaşın sorusuna cevap verdim uyarımıda yaptım.1 haftadır portföyümde ve gemiye yarı yoldan bindim bereket versin kazandırıyor.umarım herkes kazanır diyecem ama borsada herkez kazanamaz birileri kaybetmek zorunda malum....herkeze hayırlı bol kazançlar...

4. Hedefi 4.5 TL. Bugün tavan gelme ihtimali var.
    Yine de temkinli olmak lazım

VIA_A1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5. Dagi holdingin içinde 7.291.000 giyim ve 1.551.000 geri alınmış hisse var.giyim yerine holding almak daha mantıklı.fiyatı 1.56 ve daginin 1.07 den başlayan hareketine katılmadı.o yüzden sıra holding de diye düşünüyorum.

6.  Alıntı Originally Posted by Okacha Yazıyı Oku
    Dagi holdingin içinde 7.291.000 giyim ve 1.551.000 geri alınmış hisse var.giyim yerine holding almak daha mantıklı.fiyatı 1.56 ve daginin 1.07 den başlayan hareketine katılmadı.o yüzden sıra holding de diye düşünüyorum.
    Okacha güzel söylüyorsun da bunu çözecek kaç tane bilinçli yatırımcı var sence, 106 bin olan borsanın riski en az hissesi daghl bence, neden derseniz sıralamada 9. sıradaki aracı kurumun elinde 118000 hisse var hisse tos top ama nedense kimse çözemedi gitti. Bu hisse ile ilgili bir yorum yapmıyorum her şey olur 3 te olur 4.50 de olur 1,50 de olur bundan sonrasını götüren kimse o bilir. dediğiniz fiyatların hepsi olabilir fakat o fiyatlardan size satış fırsatı gelirmi bilmem Galip ağa yurt dışından geldi geleli aynı mantıkla 20 hisse götürdü bakıyon satılan hisselerin formlarına ağlama duvarı isterseniz inceleyin en son bir toplu alış yapıyor bir gün sonra satışa başlıyor ama ky hala çözemedi
    'Ancak bir aptal suyun derinliğini iki ayağıyla ölçer''

7. Sayın kasırga bu alımlar galip öztürk işi değil.alan sahibi olmak için alıyor.binası mağazaları büyüme potansiyeli vs.alıcı ya mahmut yada yabancı.günü gelir holdingi de çizerler.9 milyon hisse var elinde.dagi beş tl olacak holding 1.60 lira mı olacak.bence dökmek için holdingi tutuyorlar yani sona saklıyorlar almak için bak görürsün.

8.  Alıntı Originally Posted by Okacha Yazıyı Oku
    Sayın kasırga bu alımlar galip öztürk işi değil.alan sahibi olmak için alıyor.binası mağazaları büyüme potansiyeli vs.alıcı ya mahmut yada yabancı.günü gelir holdingi de çizerler.9 milyon hisse var elinde.dagi beş tl olacak holding 1.60 lira mı olacak.bence dökmek için holdingi tutuyorlar yani sona saklıyorlar almak için bak görürsün.
    Galipin işi demedim zaten galip in ky leri yoldugu gibi yolunmayın demek istedim
    'Ancak bir aptal suyun derinliğini iki ayağıyla ölçer''

Sayfa 35/140 İlkİlk ... 2533343536374585135 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •