Sayfa 40/140 İlkİlk ... 3038394041425090 ... SonSon
Arama sonucu : 1118 madde; 313 - 320 arası.

Konu: DAGI - Dagi Giyim

1. Resmen tecavüz

SM-G7105 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. Alıcı buldukları an gömüyorlar maliyet yok zaten adamlarda 1.30 lardan geldi buraya.
    Bilinsin ki çakalların hükmü kurt ayağa kalkana kadardır.

3. bir kere bi %10 yap da öyle düzelt %3-5 çıktı 2 günde verdiler.
    Sabahtan beri aynı verebildiği kadar veriyo sonra biraz toplama döndü diye yazılana veriyo silkelemeye benzemiyo baya baya veriyo. Operasyon nerede bitecek bakalım. Esas mal boşaltma daha aşağılarda olabilir YTD...
    Bilinsin ki çakalların hükmü kurt ayağa kalkana kadardır.

4. incememed24 GELİYORUZ YANINA... (BİZİ TUT SALMA AŞAGI.. Allah muhavaza kafamız kırılmasın..)

5. ağa bugünlük bu kadar ...yeter dedi galiba.. (Yarını ALLAH korusun...)

6.  Alıntı Originally Posted by huso68 Yazıyı Oku
    incememed24 GELİYORUZ YANINA... (BİZİ TUT SALMA AŞAGI.. Allah muhavaza kafamız kırılmasın..)
    Benim seviyelere gelmez inşallah. Tahtayı izlerken mal boşaltma hareketlerine benzemediğini düşünüyorum. Mesela şuan 2.64te 70 bin satış koydu ama sonraki 6-7 kademe de 15 bin lot var. Ytd...

7. Sabah 2.70lerde 4 kademede 400 bin lot alış vardı. Sonra izlemeyi bıraktım ama muhtemelen emir silmişlerdir. Zaten çıkarken de 1 dakikada 300 bin lot sildiklerini görmüştüm. Karın ağrısı olduğu bariz belli ama ne töne kırar merakla bekliyoruz. Ytd...

8.  Alıntı Originally Posted by incememed24 Yazıyı Oku
    Sabah 2.70lerde 4 kademede 400 bin lot alış vardı. Sonra izlemeyi bıraktım ama muhtemelen emir silmişlerdir. Zaten çıkarken de 1 dakikada 300 bin lot sildiklerini görmüştüm. Karın ağrısı olduğu bariz belli ama ne töne kırar merakla bekliyoruz. Ytd...
    adam sert silkeliyor, kısa vadede zıplamak için ky den kurtulmak istiyor kanaatindeyim.he geldiği yere dönme ihtimali varmı evet tabiikide var, lakin ben olumlu düşünüyorum inşallah 4 üzeri gidecek ama ne zaman gider onu spekettin dayı bilir.

Sayfa 40/140 İlkİlk ... 3038394041425090 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •