Sayfa 98/140 İlkİlk ... 488896979899100108 ... SonSon
Arama sonucu : 1118 madde; 777 - 784 arası.

Konu: DAGI - Dagi Giyim

Alıntı Originally Posted by lokasyon Yazıyı Oku
    Beğendiğim bi tahta olduğundan aranıza katıldım
    kimse sevmiyor mu bu kağıdı neden ilgi yok

2.  Alıntı Originally Posted by lokasyon Yazıyı Oku
    kimse sevmiyor mu bu kağıdı neden ilgi yok
    45 milyon brüt kar yapıp 1 milyon kâr-zarar açıklayan bir firma. Hikaye lazım bu kağıda. Tekstile kdv indirimi ya da Şişlideki fabrikayı taşıyıp arsasını değerlendirme gibi. Ama patronunda niyeti yok gibi sanırım çünkü hiç haber yok. Onun dışında teknik uygunken çoğu kez rezil ettiler. Mal mı topluyorlar ne yapıyorlar takaslardan da birşey anlaşılmıyor. Endekste de ne olacağı belli değil, bakalım neler olacak. Ytd...

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Körfez/Kocaeli
    Gönderi
    1,385
    Gecen yil mayis sonunda alip yuzde 60 karla satmistim. Bu yil napcak bakalim. Cuma gunu aldim biraz.

TA-1004 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Vakitsiz öten horozun başını keserler...

4. Nakit azalmış borç artmış.ilkokul mezunu mamut hangi şirketinde para kazamış ki.bu şirket 5 seneye kalmaz batar.demedi demeyin.

5.  Alıntı Originally Posted by Okacha Yazıyı Oku
    Nakit azalmış borç artmış.ilkokul mezunu mamut hangi şirketinde para kazamış ki.bu şirket 5 seneye kalmaz batar.demedi demeyin.
    O kadar borcu döviz borçlanarak yapmakta ayrı bi hüner. Bu ortamda ne mantıkla böyle borcun altına girilir anlamış değilim. Zararın çoğu döviz borcundan. Çektikleri krediden %20 zarar yazdılar. Bunu donduremezse batar.
    İç piyasaya çalışan bir şirket. Girdilerin büyük çoğunluğu Tl. Çıktılar döviz(euro).
    Hala şube açıyorlar. 6 aylık hasılat geçen sene aynı dönemin bile altında. Yani satışları pekte parlak değil. Bari Şirketi satsınlar da onlarda rahatlasın bizde.

6. Bilançoya göre haziran sonu döviz pozisyonu -42,2milyontl. Yuh yani. Ödenmiş sermaye 43,3 milyon tl.

7.  Alıntı Originally Posted by Okacha Yazıyı Oku
    Nakit azalmış borç artmış.ilkokul mezunu mamut hangi şirketinde para kazamış ki.bu şirket 5 seneye kalmaz batar.demedi demeyin.
    Sayın okacha dagi giyimde kar yok daghl de hem ilkokul mezunu mahmut ve sanıŕım ilkokula bile gitmeyen büyük bir ortak var. Şirketin %52si Mahmut'ta geriside malesef o büyük ortakda 2012 yılından buyana elinde tutuyor o kadar lotu fakat hala biri gelipte hisseyi kaldirsa diye medet umuyor. Daghl de Asıl sorun bence büyük ortak mahmut degil. Kanser ettiler beni

8. Arkadaşlar garanti yatırım son 1 haftada 1milyon lot almış. Takip eden varmı neyin nesi bu alış? Farkındaysanız düşüşlerde hemn toparlıyor.

Sayfa 98/140 İlkİlk ... 488896979899100108 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •