Sayfa 99/140 İlkİlk ... 4989979899100101109 ... SonSon
Arama sonucu : 1118 madde; 785 - 792 arası.

Konu: DAGI - Dagi Giyim

1. Sayın xyz dediğin gibi garanti kemiksiz alış yapmış lakin bu şirketin euro borcu var ve her yüzde 10 luk kur artışında şirket 4.2 milyon zarar yazmakta.sizden ricam şirketi arayıp bu borcu nasıl hedge ettiklerini sormanız.eğer etmiyorlarsa 9 aylık bilançoda 20 milyon zarar gelir.şirketin sonu olabilir o yüzden öğrenip hareket etmek daha doğru olur.bilgi verirseniz memnun olurum.

2.  Alıntı Originally Posted by Okacha Yazıyı Oku
    Sayın xyz dediğin gibi garanti kemiksiz alış yapmış lakin bu şirketin euro borcu var ve her yüzde 10 luk kur artışında şirket 4.2 milyon zarar yazmakta.sizden ricam şirketi arayıp bu borcu nasıl hedge ettiklerini sormanız.eğer etmiyorlarsa 9 aylık bilançoda 20 milyon zarar gelir.şirketin sonu olabilir o yüzden öğrenip hareket etmek daha doğru olur.bilgi verirseniz memnun olurum.

Dostum ben daha önce arayıp sordum. Bu kur artışından etkilenmemek için hedge ettiniz mi diye, cevap olarak kem kum yok %10 teminat ayırmak lazimmis yok %10 düşerse teminat yanarmış felan filan birşeyler saydı net birşey alamadık cevaben hedge etmemiş olma olasılıkları var . Ben 2 ay önce sorduydum . Ama şuan ne yapmışlar hiç bilmiyorum. Tekrar sormak lazım.

3.  Alıntı Originally Posted by xyz Yazıyı Oku
    Dostum ben daha önce arayıp sordum. Bu kur artışından etkilenmemek için hedge ettiniz mi diye, cevap olarak kem kum yok %10 teminat ayırmak lazimmis yok %10 düşerse teminat yanarmış felan filan birşeyler saydı net birşey alamadık cevaben hedge etmemiş olma olasılıkları var . Ben 2 ay önce sorduydum . Ama şuan ne yapmışlar hiç bilmiyorum. Tekrar sormak lazım.
    Senden rica etsem bir daha sorabilir misin bugün.çünkü ben çok hoşlaşmıyorum bunlardan.yok defter değerimizi iki lira yok kıymetli binamız var masalları okuyorlar.43 milyon sermayede 44 milyon borç var o da kur 5.30 ken şuan da kur 7.44.eğer önlem alınmadıysa 3. Çeyrekte 20 milyon zarar gelecek,gelen zararı büyük ihtimal gayrimenkul değerlemesi ile pasifize edecekler ama kur farkı haşırt diye bilançoya girecek.bu şirket ihracaat yapmazsa bir daha ki kur atağında batar.lütfen arayıp sorar mısın.ona göre pozisyon alalım.donumuzdan da olmayalım şu ortamda.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Körfez/Kocaeli
    Gönderi
    1,385
     Alıntı Originally Posted by Okacha Yazıyı Oku
    Senden rica etsem bir daha sorabilir misin bugün.çünkü ben çok hoşlaşmıyorum bunlardan.yok defter değerimizi iki lira yok kıymetli binamız var masalları okuyorlar.43 milyon sermayede 44 milyon borç var o da kur 5.30 ken şuan da kur 7.44.eğer önlem alınmadıysa 3. Çeyrekte 20 milyon zarar gelecek,gelen zararı büyük ihtimal gayrimenkul değerlemesi ile pasifize edecekler ama kur farkı haşırt diye bilançoya girecek.bu şirket ihracaat yapmazsa bir daha ki kur atağında batar.lütfen arayıp sorar mısın.ona göre pozisyon alalım.donumuzdan da olmayalım şu ortamda.
    O kadar da aptal degillerdir herhalde. Borsada bir suru kagit diplerde.. ben de bunu secip aldim. Aliyorum

TA-1004 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Vakitsiz öten horozun başını keserler...

Alıntı Originally Posted by bahmet Yazıyı Oku
    O kadar da aptal degillerdir herhalde. Borsada bir suru kagit diplerde.. ben de bunu secip aldim. Aliyorum

TA-1004 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Kimse yok muu.. Bir fikir bir yol gösterici aranıyor..
    Son düzenleme : mfy7; 29-08-2018 saat: 12:05.

7. 9 aylıkta 20 milyon kambiyo zararı gelecek.sermaye 43.300.alanlar son sahibi olacak ondan prim yapmakta.

Müfettiş tamamdır arkadaşlar

Sayfa 99/140 İlkİlk ... 4989979899100101109 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •