Sayfa 126/140 İlkİlk ... 2676116124125126127128136 ... SonSon
Arama sonucu : 1118 madde; 1,001 - 1,008 arası.

Konu: DAGI - Dagi Giyim

1. Eğer sen geleceksen bende geleceğim genel kurula
    'Ancak bir aptal suyun derinliğini iki ayağıyla ölçer''

..........

LLD-L31 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Yıkıldığı zaman altından kalkabileceğin hayaller kur. İnsanların seni yarı yolda bırakma ihtimalini unutma.'

3. Geçenlerde boxer sıkıntım olduğunu fark ettim. Nereden alalım diye düşünürken Dagi'nin ve Er-os'un ürünlerinin iyi olduğunu konuştuk. Tanesi 59 liradan ben 8 tane, bir yakınım 10 tane don aldık. Benimkilerin 3'ü S beden, 5'i M beden. Bedenleri giyeceğin kıyafete göre seçmek lazım. Dar bir pantolonla S giyerken, eşofman veya şortla M giyilmeli.

Ama asıl mesele şu ki, özel zamanlar dışında tr'de kimse bir dona 60 lira vermez. Halkın çoğu zaten vermez. 5 liraya alıp giyiyor millet. Benim aldıklarım da bana 6-7 yıl gider. Şirketin durumunu bilmiyorum. Ürünleri kaliteli ama piyasaya uyum başka bir şey.
    ...

4. Ötekinden satıp buraya yüklendin daha bundan da hayır gelmez

5. Gitmemişsin toplantıya,Milyarder fabrikalar sahibi vizyoner koç’un bir kahvesini içseydin yatırımcı olarak.Gerçi kahvenin parasını da senden alırdı.Adamın üç tane halka açık şirketi var.üçünde de yatırımcı yok.Batık boyner bile tamamını sattı.Madem ilgili değilsin hisselerinle,yatırımcı umrunda değil kapat hisselerini borsaya.bu kadar vurdumduymazlık olmaz ki.Malın kıymetliyse alıcıdan bu kadar rahatsızsan gelme kardeşim o zaman borsaya.Allah’tan kızı var da çehresi değişti şirketin.Beyaz don fanile ile ticaret yapmaya devam edecekti urfalı abdi.

8 temmuz 2019
    saat 15,40.

7. Ucuz kalan kagitlar dan islem hacmi de yuksek fakat su an kagitta is yok gecmiste guzel yukselisler yapti kazandirdi 1.47_48 ustu direnc kirilirsa alim dusunulebilir yine 1.75-1.80 e kadar cikis gelebilir

8.  Alıntı Originally Posted by taven Yazıyı Oku
    Ucuz kalan kagitlar dan islem hacmi de yuksek fakat su an kagitta is yok gecmiste guzel yukselisler yapti kazandirdi 1.47_48 ustu direnc kirilirsa alim dusunulebilir yine 1.75-1.80 e kadar cikis gelebilir
    sayin taven bencede bu kagit bayaga ucuz kaldi.ben 1.41 den 1000 lot atis yaptim.artik sansa biraktim.

Lenovo A6020a41 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sayfa 126/140 İlkİlk ... 2676116124125126127128136 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •