Special Days Image
Sayfa 2/12 İlkİlk 1234 ... SonSon
Arama sonucu : 89 madde; 9 - 16 arası.

Konu: Hisseler ve endex üzerine ters mantık düşünceler....

Geçenlerde bir olay yaşandı ama forumda kimsenin uyandıgını göremedim 10 mart,da eczacı grubunun helikopteri saat 11:20 gibi düşüyor ve patron cnr expo için rus misafirleri gelmişde fabrikaları geziyorlarmış ne tesadüfse yine 10 mart günü sabah 9:30-10:00 gibi intema hissesi tavan rakamını görüyor 4-5 ay evvel eczacıbaşının yapı grubunu satıp sektörden çekilecegide borsa kulislerinde konuşuluyordu.........
    Göz olanı akıl olacagı görür..

2. Sn.AUDİ+

2017 Yılı için bakış açınızda bi değişiklik var mı
    genel olarak endeks ve daha önce paylaştığınız hisseler için değişiklik var mı ?
    saygılar,hürmetler

3. Bu yaz dolar yükselecek diyorlar ters mantık düşecek mi yani. Veya ters mantık kullancağımızı tahmin eden agalar mı böyle bir mantık örgüsünü bize öğretiyor.

4. dolar 4,10 CIKTIĞINDA dolara giren 10 YIL bu fiyatları bekler dedik
    şimdide doların düşüşü uzun sürer diyoruz karar sizin

Alıntı Originally Posted by Uluyol Yazıyı Oku
    Sn.AUDİ+

2017 Yılı için bakış açınızda bi değişiklik var mı
    genel olarak endeks ve daha önce paylaştığınız hisseler için değişiklik var mı ?
    saygılar,hürmetler
    Eski forumdaki topikde belirttigim düşüncelerim tamamen degişmiştir eger küresel piyasalarda sert bir bozulma olmazsa türk borsa,sı kriz görmez nedenine gelince;Mevcut hükümet ekonominin göstergesi olarak borsayı görmektedir ve borsa,ya el altından hakimdir son bir yıldır herif adında hintli bir yatırımcıdan bahsediliyor bu bahsedilen herif bana göre devlet,in ta kendisidir(bu durum bana göre 2013,de başladı). Ama gizli tutuldugunu düşünüyorum onun için endex 100.000 ve üzeri hiçde hayal olmayacakdır.......
    Son düzenleme : AUDİ+; 23-03-2017 saat: 23:02.

Alıntı Originally Posted by alkansahin Yazıyı Oku
    Bu yaz dolar yükselecek diyorlar ters mantık düşecek mi yani. Veya ters mantık kullancağımızı tahmin eden agalar mı böyle bir mantık örgüsünü bize öğretiyor.
    Siz böyle düşünmeye devam edin......
    Son düzenleme : AUDİ+; 23-03-2017 saat: 23:09.

7. Hayırlı olsun.
    Dost dediğin düştüğünde yanında olan değil,kalkman için el uzatandır.
    Yazdıklarım yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilemez.

8. Hocam karel hakkındaki düşüncelerinizi okudum. karel için 2017 yi olacak gibi sizin ön görünüz nedir ? hisseyi haberle yukarı çıkarıyorlar sonra aşağı basıyorlar.

Sayfa 2/12 İlkİlk 1234 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •