Sayfa 11/12 İlkİlk ... 9101112 SonSon
Arama sonucu : 89 madde; 81 - 88 arası.

Konu: Hisseler ve endex üzerine ters mantık düşünceler....

endex ne kadar yükselirse yükselsin istikrarlı yükselişini kaybetti her yükseliş satış fırsatıdır.İlk durak 87.000 destegi siz siz olun tv,lara çıkan ekonomistlerin olumlu düşüncelerine kanmayınız....
    Göz olanı akıl olacagı görür..

100-105 Bin endex,de mal alanların feryatlarını duyar gibiyim şu sıralar bir sıkıntı kaldı S-400 onuda atlatırsakki 85.000-87.000 civarında atlatacagız gibi görünmekde seçime dogru bir nebze rahatlarız gibi görünüyor........

Alıntı Originally Posted by AUDİ+ Yazıyı Oku
    100-105 Bin endex,de mal alanların feryatlarını duyar gibiyim şu sıralar bir sıkıntı kaldı S-400 onuda atlatırsakki 85.000-87.000 civarında atlatacagız gibi görünmekde seçime dogru bir nebze rahatlarız gibi görünüyor........

Ocak ayını dev yükselişlerle geçirdigimize göre 2019 pek iyi geçmeyebilir yada dengeli geçebilir ama endex 85.000 dolaylarına bu kadar iddialı yazıyorum kesin gelecek bugünkü fiyatlardan pozisyon açanlar fena halde zarara ugrayacak hatırlatmış olayım......
    Endex yılbaşında öngördügüm rakamların dahada aşşagılarına geldi,Bugün yeni öngörülerde bulunmak istiyorum belki benim öngörülerimi deli saçması gibi görebilirsiniz ama ortam çok bulanık trump,un S-400 konusunda türkiyeye 2 hafta mühlet verdigi söyleniyor bende bu baglamda yeni öngörülerde bulunmak istiyorum,Endex,in bir 10 bin puan daha düşme olasılıgı oldugunu düşünüyorum yani 73 bin dolaylarına sarkma durumu oldugunu düşündügümü belirtmek istiyorum ama bu düşüncemi yılbaşında 85.000,leri kesin görecek dedigim gibi kesin bir ifadede bulunamıyorum.Arada tepki alışları gelecekdir. Kısa süreligine endex hisselerinde al satlar yapılabilir ama uzun vadeli almak şuan için makul gözükmüyor.Ocak ay,ları ve tüm yıl borsanın durumu düşüncem yine beni yanıltmadı..

5. Sn Audi yorumlarınızı daha sık okumak isteyen forumdaşların sayısının çok olduğunu düşünüyorum .iyi geceler olsun.

Endex yılbaşında öngördügüm rakamların dahada aşşagılarına geldi,Bugün yeni öngörülerde bulunmak istiyorum belki benim öngörülerimi deli saçması gibi görebilirsiniz ama ortam çok bulanık trump,un S-400 konusunda türkiyeye 2 hafta mühlet verdigi söyleniyor bende bu baglamda yeni öngörülerde bulunmak istiyorum,Endex,in bir 10 bin puan daha düşme olasılıgı oldugunu düşünüyorum yani 73 bin dolaylarına sarkma durumu oldugunu düşündügümü belirtmek istiyorum ama bu düşüncemi yılbaşında 85.000,leri kesin görecek dedigim gibi kesin bir ifadede bulunamıyorum.Arada tepki alışları gelecekdir. Kısa süreligine endex hisselerinde al satlar yapılabilir ama uzun vadeli almak şuan için makul gözükmüyor.Ocak ay,ları ve tüm yıl borsanın durumu düşüncem yine beni yanıltmadı..
    eliniz de az da olsa hisse var mı ?

7. Sayın Audi öngörünüz için tebrik ediyorum.
    Yazdıklarım kişisel görüşümdür, hiçbir şekilde al sat tut tavsiyesi değildir !

Alıntı Originally Posted by winwin Yazıyı Oku
    Sn Audi yorumlarınızı daha sık okumak isteyen forumdaşların sayısının çok olduğunu düşünüyorum .iyi geceler olsun.
    Teşekkürler...
     Alıntı Originally Posted by NKN Yazıyı Oku
    eliniz de az da olsa hisse var mı ?
    Yüzde 75 nakit yüzde 25,de bir hisse tutuyorum....
     Alıntı Originally Posted by zor Yazıyı Oku
    Sayın Audi öngörünüz için tebrik ediyorum.
    Teşekkürler..

Sayfa 11/12 İlkİlk ... 9101112 SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •