Special Days Image
Sayfa 11/46 İlkİlk ... 91011121321 ... SonSon
Arama sonucu : 368 madde; 81 - 88 arası.

Konu: DAGHL - Dagi Yatırım Holding

1. Sayin okacha birde adamlar durust degil iso 500 baktinmi koc metalurji 68. sırada daghl nin elinde koc metalurji hissesi vardı zararina hisseyi devrettiler, devrettikten sonra koc metalurji ne oldu 500 de 68. sıraya yerlesen dev bir sirket, peki bu şirket bu durma gelecekti neden 3.372.576,73 tl. zararlı daghl nin elindeki koc metalurji hissesini satıp daghl yi zarara ugrattin kac yildan bu yana bu hisseler duruyordu neden devir ettin tabi adam akılli seni beni neden ortak etsin bu sermayeye
    Son düzenleme : kasırga_80; 07-06-2017 saat: 00:37.

2. Sayin okacha kardesim eger buyuksen abim aslinda biz doğru yerdeyizde sahiplerinin hamleleri dürüst değil neyi alsan hep ayni borsaya açılana kadar hersey güllük gülistan açılıp sermayeyi aldıklarında daha nasil soyariz mantığı devreye giriyor sen istersen agzinla kuş tut ne kendini ne bizi eleştir bir ornek vereyim daghl nin birlesme asamasinda dagi giyimin karlarina baksana surec bitince hic bir kari varmi ne oldu millet don giymezmi oldu bir donla iki senemi gecirir oldu vatandaşlar, neden dustu karlar çünkü birleşme vardi spk ya iyi gözükmek gerekiyordu birlesme olmayinca neden kar gosterip vergi odesin ağa
    Son düzenleme : kasırga_80; 07-06-2017 saat: 00:04.

3. Sen ne yaparsan yap binde bir dogru zamanda dogru yerde olur kazanirsin ama muhakkak bir sonraki hissede zamanlama hatasi yapar kazandigindan fazlasini verirsin ky nin kaderi bu biz sadece kaybeden sermayedariz 3-5 adami durdurabildimi borsa ne kadar ceza verdiysede durduramiyor ve durdurmak için aldığı kararlar ise hep ky nin alehine oluyor çünkü mudahalede gec kaliyor ati alan Üsküdari birak Ardahan'a varmis oluyor verilen kararlarda ky nin anasını aglatiyor hisseler %300 yapiyor eee ondan sonra brüt takas koyuyor ama opmek istedigi adam Üsküdar da bile degil ardahan da malasef kim var ky sonuc vur Abalıya

4. Bu daghl ile dagi giyimi ne kaldırır acaba anlamış değilim borsa 98 bin oldu tık yok ana yüklenici diyeyim izmir demir çelik aş dahil bütün şirketlerin babası koç metalurji İSO 500 de 68. sırada tık yok ulan maho senin yatacak yerin yok velhasıl

5. Sayın kasırga koç metalurji dediğin gibi 68. Sırada ama ciro hesabına göre yapılmış bir sıralama yani karlılığa bakılarak yapılmış bir sıralama değil.koç çeliğin ve koç haddenin bilançosu zarar olduğu için hep zarar açıkladı ve daghl elindeki hisseleri satıp kendi hissesini ve giyim hissesini aldı geçmişte.koç hadde koç metalurji olmadan dikkat ettiysen hep bedelli sermaye artırdı.isterse ıso 500 de beşinci büyük şirket olsun bilanço karı olmadıktan sonra manası yok.bu adam kötü niyetli olsa binasını değerlemezdi bilançoya koymazdı diye düşünüyorum.beceriksizlik konusunda seninle hem fikirim lakin hisseyi yukarı taşıcak bi durum yok.tekniği 10 numara ama işlemiyor.ben satıp 16 dan pegasus 10 liradan bagfaş aldım.bu hala yerinde sayıyor.giyim desen işlem görüyor yüzbinlerce lot 1 kademe yükselmiyor.beklenti olmadıktan sonra bu hisselerin yükselmesi nafile.melih erkut dagiyi yukarı götürdü elindekileri sattı milleti mağdur etti.bu hisseler yatırımdan çok mağduriyet yaratan şirketler.kaç senedir fiyat hareketi olmayan bir şirket daghl o yüzden beklemek ne kadar doğru yada inatla beklemek bilemiyorum.faaliyet yok bilanço yok kar yok hadi daghl yi geçtim dagi de de bir halt yok.50 milyon ciro var 120.000 tl kar var.defter değeri 2.5 lira hisseyi 1.36 dan alan yok.o yüzden likit sağlam bilançosu olan şirketleri almak daha akıllıca diye düşünüyorum.büyük ortağın parası çoktur koç çelik olacak diye almıştır süreç olumsuz olunca da çıkamamıştır.Zaten tahta da alıcı yok kime satacak mallarını.daha da hisse alsa batağını artıracağı için ellemiyordur.hisse 2 lira olsa elinde tutanların birçoğu satar çıkar bu malları almak istemediği için ellemiyordur diye düşünüyorum.sizler bence tekniği bilancosu sağlam likit hisselere bir bakın derim.pegasus prim yaptı ama bagfaşın daha yolu var 11.80 hisse fiyatı 16.50 teknik çanağı var bilançosu da sağlam burda beklemek vakit kaybı.arkadaşın biri 10 liradan satacam demiş.hayali çok güzelde 50 sene beklese yine satamaz.çünkü ben bu hissenin geçmişini bilen biri olarak hisse 2 lira olursa öpsün başına koysun derim.geçmiş tecrübelerim daghl de hiç yanılmadı bundan sonra da yanılmaz.duygusal hareket etmeyip kolu kesmek en karlı davranış olur diye düşünüyorum.Saygılar.

6. evet 40 000 lotu verdik hayrı gorulsun burdan bfrene geciyorum
    Kɑbul edilen bir yɑnlışlık, kɑzɑnılmış bir zɑferdir

7.  Alıntı Originally Posted by Okacha Yazıyı Oku
    Sayın kasırga koç metalurji dediğin gibi 68. Sırada ama ciro hesabına göre yapılmış bir sıralama yani karlılığa bakılarak yapılmış bir sıralama değil.koç çeliğin ve koç haddenin bilançosu zarar olduğu için hep zarar açıkladı ve daghl elindeki hisseleri satıp kendi hissesini ve giyim hissesini aldı geçmişte.koç hadde koç metalurji olmadan dikkat ettiysen hep bedelli sermaye artırdı.isterse ıso 500 de beşinci büyük şirket olsun bilanço karı olmadıktan sonra manası yok.bu adam kötü niyetli olsa binasını değerlemezdi bilançoya koymazdı diye düşünüyorum.beceriksizlik konusunda seninle hem fikirim lakin hisseyi yukarı taşıcak bi durum yok.tekniği 10 numara ama işlemiyor.ben satıp 16 dan pegasus 10 liradan bagfaş aldım.bu hala yerinde sayıyor.giyim desen işlem görüyor yüzbinlerce lot 1 kademe yükselmiyor.beklenti olmadıktan sonra bu hisselerin yükselmesi nafile.melih erkut dagiyi yukarı götürdü elindekileri sattı milleti mağdur etti.bu hisseler yatırımdan çok mağduriyet yaratan şirketler.kaç senedir fiyat hareketi olmayan bir şirket daghl o yüzden beklemek ne kadar doğru yada inatla beklemek bilemiyorum.faaliyet yok bilanço yok kar yok hadi daghl yi geçtim dagi de de bir halt yok.50 milyon ciro var 120.000 tl kar var.defter değeri 2.5 lira hisseyi 1.36 dan alan yok.o yüzden likit sağlam bilançosu olan şirketleri almak daha akıllıca diye düşünüyorum.büyük ortağın parası çoktur koç çelik olacak diye almıştır süreç olumsuz olunca da çıkamamıştır.Zaten tahta da alıcı yok kime satacak mallarını.daha da hisse alsa batağını artıracağı için ellemiyordur.hisse 2 lira olsa elinde tutanların birçoğu satar çıkar bu malları almak istemediği için ellemiyordur diye düşünüyorum.sizler bence tekniği bilancosu sağlam likit hisselere bir bakın derim.pegasus prim yaptı ama bagfaşın daha yolu var 11.80 hisse fiyatı 16.50 teknik çanağı var bilançosu da sağlam burda beklemek vakit kaybı.arkadaşın biri 10 liradan satacam demiş.hayali çok güzelde 50 sene beklese yine satamaz.çünkü ben bu hissenin geçmişini bilen biri olarak hisse 2 lira olursa öpsün başına koysun derim.geçmiş tecrübelerim daghl de hiç yanılmadı bundan sonra da yanılmaz.duygusal hareket etmeyip kolu kesmek en karlı davranış olur diye düşünüyorum.Saygılar.

ASUS_Z00LD cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8. Ey Daghl yöneticileri birleşme sürecinin bittiği 2014 yılından bugüne kadar 3 yılda bir şey üretemediniz azıcık feyz alın Marka yatırım holding (Ansa) yöneticisinden şuan yakın izleme pazarında işlem görüyor bir kadın batık şekilde aldığı şirketi ayaklandırdı yakın izleme pazarındaki şirketin fiyatı 2 TL oldu. Hemde hiç bir manipile bir hareket olmadan adım adım gitti. Koca koca lisanslarınız, 30-40 yıllık tecrübeniz, dev gibi şirketleriniz var çaresizlik diz boyu bişe üretemiyorsanız satın gitsin
    'Ancak bir aptal suyun derinliğini iki ayağıyla ölçer''

Sayfa 11/46 İlkİlk ... 91011121321 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •