Sayfa 30/46 İlkİlk ... 20282930313240 ... SonSon
Arama sonucu : 368 madde; 233 - 240 arası.

Konu: DAGHL - Dagi Yatırım Holding

1. Mevzu derin gibi görünüyor😄

2. Bir oyun donuyor ama ne?
    Azıcık anlayan var mi?

3. Yahu arkadaş tutturmuşsunuz bi yurtseven de hisse varken gitmez diye.işte gitti 0.93 ten 2.20 ye.0.93 den alan 2 ler de verdi.alan aldı satan sattı bakan baktı yakınan yakındı yine.teknik bilmezsen ağlamaya devam edersin.yazın yine buraya yurtsevende hisse varken gitmez diye.sonra arkasından bakakalırsınız.gidin limon satın burda kafa patlatmayın.senaryo işi çok üzer sizleri.

4. tilkinin ........en son geleçegi yer kürkçü dükkanı derler ya bu da eski günlerine döndü.dün satılan hissede yaklaşık 300 bin yapmıyor yinede fırtana koptu adam 1.2 hafta önce 0/0.12 .küsür hissem var diye övünüyordu her yükselişi fırsat yapmış kaçma derdinde kalan hissesi http://www.kap.org.tr/tr/Bildirim/755321 yursevenler hisseyi bu güne kadar taşıdı alan bayrak ne yapmiş aldıgı hisseyi tutamamış bayragı taşıyamamış
    11.04.2019 tarihinde Dagi Yatırım Holding A.Ş. payları ile ilgili olarak 1,90-2,05 TL fiyat aralığından 545140
    TL toplam nominal tutarlı satış işlemi tarafımca gerçekleştirilmiştir. Bu işlemle birlikte Dagi Yatırım Holding
    A.Ş sermayesindeki paylarım/oy haklarım 11.04.2019 tarihi itibariyle %5,463'e düşmüştür.
    Ahmet BAYRAK’ın sahip olduğu %1,824 oranındaki paylar/oy hakları da benimle birlikte hareket
    etmektedir.
    Benimle birlikte hareket eden Ahmet BAYRAK ile birlikte Dagi Yatırım Holding A.Ş. (DAGHL)
    sermayesindeki toplam paylarımız/oy haklarımız %7,287'e düşmüştür.
    Son düzenleme : koreli0627; 12-04-2019 saat: 12:57.

5. Yurtsevenmiş bayrakmış bırakın bunları,hatta borsayı bırakınnnnnnn

6.  Alıntı Originally Posted by Okacha Yazıyı Oku
    Yurtsevenmiş bayrakmış bırakın bunları,hatta borsayı bırakınnnnnnn
    yukardaki yazımı dikkatli okumamışsın yazımda yurtseven kardeşler elindeki hisseyi satmazsa gitmez diye bir çok yorum okudum diye bahsediyorum anlam çıkardıgın yorumlarda artı niyeti bırak

7. Ne art niyeti.ben kapitali büyütmeye bakarım.gerisi beni ilgilendirmez.

8. Birader ilk çıkışta 1.90 verdim ben, bu son çıkışta bile değil, malı bildiğim için sıkıntı yok ağlamıyoruz ama yinede aynı düşüncedeyim

Sayfa 30/46 İlkİlk ... 20282930313240 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •