Special Days Image
Sayfa 34/46 İlkİlk ... 24323334353644 ... SonSon
Arama sonucu : 368 madde; 265 - 272 arası.

Konu: DAGHL - Dagi Yatırım Holding

1. Sevgili kasırga senelerdir burdasın ve senelerdir para kazanamadın,mutsuzsun.bence sen bırak dagileri ve borsayı.artık ağlamayı bırak.1.03 de grafik çalışacak dediğimde inanmadın.hisse kaç kere 2.10 gitti.alım fırsatı verdi mi verdi.satım fırsatı verdi mi verdi.

2. Birader 1.90 dan verdim ben ilk ciķtığında sen bana bakma ben çok verdim aldım. Senin güttüğün koyun kadar benim öptüğüm çoban var buralarda bilmeyen ve gitmesi gerekenler bellide hiç üstüne almıyor. Sende 7 sene sonra elmas madeni buldun salladın malı hadi iyisin yine😂

3. Maşallah sayın birader hızlı borsacı kasırga

4.  Alıntı Originally Posted by kasırga_80 Yazıyı Oku
    Mahmut Nedim KOÇ kapatta kurtulalim şu şirketleri 2013 yılından bu yana hissedeyim ve zarardayim 4 yılı düşündükce burdan satmak agırıma gidiyor fakat hepsi batsa bu şekilde satmaktan daha ağırıma gitmez gözaltı pazarından hissesini aldığım şirket bundan daha iyi en azindan bir çaba bir uğraş var patronunda
    Bu mesaj da usta borsacı kasırga üstadımıza gelsin😂😂😂😂😂😂

5. Çok eleştiri yaptım patron benim akrabam değil bununla ne anlatmaya çalışıyorsun anlamadım. Ben patronu hep eleştirdim eğer bir şirketi borsaya açıyorsan hakkını vereceksin bazı eleştirdiğim şahıslara ipleri vererek hisseyi mundar ettirmeyeceksin. Elinde milyon lotlar varken yukarıdan birilerine az bir hisse yıkıp aşagı gelsin diye çagrı yaparak bekleyenlerin aynı zamanda da borsada vizyondan bahsedenlerin vizyonsuzluğunu gördüğünde kafasına vuracaksın. Beceriksizlerin hisseye bu kadar çöreklenmesine müsade etmeyeceksin. Bu eleştiriler yanlış mı sence

6. Yıllardır aynı şeyleri söylemektesin.Bu düşünceler sende saplantı haline gelmiş.Dediğin gibi borsayı bilen birisi olsan fiyat hareketlerinden para kazanır burada ağlamazdın.patronmuş,büyük hissedarmış yok patron birşey yapmazmış büyük ortak beceriksizmiş bunlar hep senin uydurma sözlerin.dediğim gibi para kazanmak istiyorsan aç teknik öğren.gerisi boş işler.yada borsayı bırak.

8 temmuz 2019
    saat 15,40.

8. buğünde senden bir hareket bekliyorum ikili dibe istaneden
    risk ve kar bana ait kimseye yatırım yönlendirmesi olmasın.Yatırım danışmanı değilim kendi bacağımdan asılırım.
    Nakit kraldır.

Sayfa 34/46 İlkİlk ... 24323334353644 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •