Sayfa 35/46 İlkİlk ... 25333435363745 ... SonSon
Arama sonucu : 368 madde; 273 - 280 arası.

Konu: DAGHL - Dagi Yatırım Holding

1. spek bir sen varsın birde ben götür şunu 1,50 yav akşama kadar götürmezsen tekme tokat dalarım
    risk ve kar bana ait kimseye yatırım yönlendirmesi olmasın.Yatırım danışmanı değilim kendi bacağımdan asılırım.
    Nakit kraldır.

2. Kahraman bey ikili dip üçlü kulp felan dinlemez oyuncusu oduncunun teki iş bilmez sadece oraya buraya laf yetiştirir fazla umutlanma

3.  Alıntı Originally Posted by kasırga_80 Yazıyı Oku
    Kahraman bey ikili dip üçlü kulp felan dinlemez oyuncusu oduncunun teki iş bilmez sadece oraya buraya laf yetiştirir fazla umutlanma
    Bende öyle yaptım yoksa güzel tekniği vardi

PRA-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    risk ve kar bana ait kimseye yatırım yönlendirmesi olmasın.Yatırım danışmanı değilim kendi bacağımdan asılırım.
    Nakit kraldır.

4.  Alıntı Originally Posted by kasırga_80 Yazıyı Oku
    Kahraman bey ikili dip üçlü kulp felan dinlemez oyuncusu oduncunun teki iş bilmez sadece oraya buraya laf yetiştirir fazla umutlanma
    Hisse kaç kere 1 liradan 2 liraya gitti.sen değerlendirememişsin hala daha bok atıyosun ayıp gerçekten.Aç grafiğe bak...

5.  Alıntı Originally Posted by Okacha Yazıyı Oku
    Hisse kaç kere 1 liradan 2 liraya gitti.sen değerlendirememişsin hala daha bok atıyosun ayıp gerçekten.Aç grafiğe bak...
    Birader ben birilerini eleştiriyorum sen patırdıyorsun sana bişe diyen oldumu yoksa o senmisin veya tanıyorum diye bize ayakmı yapıyorsun yoksa

6.  Alıntı Originally Posted by kasırga_80 Yazıyı Oku
    Birader ben birilerini eleştiriyorum sen patırdıyorsun sana bişe diyen oldumu yoksa o senmisin veya tanıyorum diye bize ayakmı yapıyorsun yoksa
    Özelden üstad diyordun şimdi birader mi olduk.ayıp sana be.

7.  Alıntı Originally Posted by Okacha Yazıyı Oku
    Özelden üstad diyordun şimdi birader mi olduk.ayıp sana be.
    Sanki özelde paslaşıyoruz burada danışıklı dövüş yapıyoruz gibi yazmışsın ben borsada kişilere yazarken üstad diye başlıyorum. Senden bir tüyo almadım özel bir soruda sormadım. Hatırlamıyorumda en fazla hisseler hakkındaki düşünceni sormuşumdur. Fakat ben ne zaman birini eleştirsem avukat gibi hemen savunmaya geçiyorsun verdiğin bu tepkiyi anlayamadım.
    'Ancak bir aptal suyun derinliğini iki ayağıyla ölçer''

DAGHL Solo 2019/6 Aylık DÖNEM KARI (ZARARI): 1273613

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Sayfa 35/46 İlkİlk ... 25333435363745 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •