Sayfa 22/46 İlkİlk ... 12202122232432 ... SonSon
Arama sonucu : 368 madde; 169 - 176 arası.

Konu: DAGHL - Dagi Yatırım Holding

1. Git gide fiyati olduryolar bu nasil hisse sunun surasnda 1.10 lara ne kaldi endeks cikarken ckarma duserken en basta indir

2. 1 in altına inerse şaşırmam. Saçma sapan bi hisseymis . Satarsam bi daha bulasmam

SM-N910C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Duhul
    Jun 2018
    İkamet
    Aşkın Başkenti
    Gönderi
    46
    Tahta da 1.25 korunduğu sürece yukarı adım ile yukarı da 1.40 denemeleri.
    Sadece şahsıma dair düşünümler olup, gülünüz ve de geçiniz. . .

Duhul
    Jun 2018
    İkamet
    Aşkın Başkenti
    Gönderi
    46
     Alıntı Originally Posted by rot@sız Yazıyı Oku
    Tahta da 1.25 korunduğu sürece yukarı adım ile yukarı da 1.40 denemeleri.
    - - -

1.34 ler fiyatlandı. Devamında.
    Sadece şahsıma dair düşünümler olup, gülünüz ve de geçiniz. . .

5. Devami gelmedi bnce yon asagi .simdiye cikmasi lazimdi 1.40 in ustune dagi cikiyor daghl bir yerinde sayiyor

SM-N910C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6. Ben kac senedir borsaya yatırim yaparım bu kadar sacma sapan işlem yapan birini görmedim. Daghl de büyük bir yatırımcı var bu hisseyi o tıkadi. yav kardeşim ya sat çık yada gereğini yap elinde hisse tutana para ödemiyorlar ödülde vermiyorlar borsada. Bu hissede nema getiriside yok neyi bekliyorsunuz. Sat cikda hisseyi tikama bari senin yüzünden alip satacak hissede yok piyasada. Hisseyi almak istiyorsun satan yok satmak istiyorsun hacim olmadığı icin alan yok

7. Hisseyi kendisinin tıkadığinin hala farkina varamadi. Benim görüşüm Piyasada 300-500 bin tl.lik hisse ancak vardır. Biri gelecek bu hisseyi toplayacak hisse yukarı cıkacak patron ile büyük ortakta milyon lotlarini bu yoplayanın üstüne yikacak ve para kazanacaksıniz öylemi hesap bumu o zaman vay halimize

8.  Alıntı Originally Posted by kasırga_80 Yazıyı Oku
    Hisseyi kendisinin tıkadığinin hala farkina varamadi. Benim görüşüm Piyasada 300-500 bin tl.lik hisse ancak vardır. Biri gelecek bu hisseyi toplayacak hisse yukarı cıkacak patron ile büyük ortakta milyon lotlarini bu yoplayanın üstüne yikacak ve para kazanacaksıniz öylemi hesap bumu o zaman vay halimize
    Bu hisseyi ne zaman yurtseven yukarı taşısa patron kafasına çaktı.adam yatırım finansmandan satış yapmadan aldı ama patron anadoludan acımadan sattı.bu hisse de koç çelik gibi bir beklenti oluşursa örneğin elde eros giyim var patron holdingi erosla birleştirirse yurtseven o zaman gelir alır.yoksa yurtseven kılını kıpırdatmaz.dikkatimi çeken dagi giyimde garanti 1.5 milyon lot mal aldı.şu ortamda malı alan ya patrondur yada yabancıdır.küçüklerin yada spekülatörlerin alacağını düşünmüyorum.belki holdinge bir yararı olur.

Sayfa 22/46 İlkİlk ... 12202122232432 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •