Sayfa 31/46 İlkİlk ... 21293031323341 ... SonSon
Arama sonucu : 368 madde; 241 - 248 arası.

Konu: DAGHL - Dagi Yatırım Holding

1. Gergin gördüm seni hayırdır çok satamadınmı yoksa

2. Gerginlik falan yok,sattım çıktım hepsini.kızdığım nokta saçma sapan inanışlar.yok yurtseven varken hisse yükselmezmiş,yok bayrak malı kime satacak inandırıcı değil de.bırakın bu hurafeleri zihniyeti değiştirin.kaç senedir bu hissedesin para kazandığını görmedim.sürekli birilerine suç bulma.burayı terk etmiyorsun da.amaç ne,amaç yurtseveni mi dövmek,hisse de zararına mı beklemek yada para mı kazanmak.biraz gerçekçi olun.maliyetin 1.90 5 senedir burdasın.ama kabahatli yurtseven öyle mi.1 tl eden 2 tl ye kaç kere fırsat vermiş.şimdi giyimi soruyorsun bana.nedesem boş şu saatten sonra.inanmışsınız birşeye öyle gidiyor.

3. Yeni yeni tipler gelmiş buraya ahkam kesiyor o da ilginç.buyrun sahne sizin.

4. Hangi düşüncede ?
    Arkadaşlar biz yeni girdik kağıda.bizim anlayacağımız dilde bu kâğıtta bir ışık bir gelecek goruyormusunuz görmüyor musunuz?
    Firmanın beklentisi varmıdır?
    Yabancıya satışı, ihale, kar vb birşeyler varmı ?
    Lütfen beklentileri yazabilirmisiniz?
    İki uç kişi arasında kısır çekişmeyi bırakalım lütfen.
    Simdi yorum alabilirmiyiz lütfen !

5. Günde 1 demlik çay içen genel müdürü var gözlüklü,fabrikalar sahibi milyarder işadamı mahmut koç var şirketin sahibi.bu soruları onlara yöneltmelisin.hisse hareketlerini de geriye dönük olarak oku bence.benim fikrim bu tahta dün 1 milyon mal yedi.o malı alanlarda gerisin geriye kusacaktır.

6. daghl kendi çapında küçük bir hisse yaklaşık 3 yıl önce yine böyle bir işlem sonunçu girdim ve çıkmak için ne kadar urgaştımsa olmadı sonunda uygun ortamı bulup çıkmıştım. o zamanlar hissenin gitmemesi için elinde hisse tutanlardan bahsediyorlardı gerçek degil sebebi ise 300 bin lotla tavan aynı lotla taban olan bir hisse olarak gördüm.ara sıra haber gelince biraz harekat yapıyor hissede beklenti 2014 yılında koç çelik sanayi ile birleşme vardı sonra onaylanmadı hissede düşüşe geçti izmir çelikte 2 milyon hissesi vardı onu 1.87 ortalama ile satmış demir çelik işine girebilir eldeki parayı başka türlüde degerlendirir geleçegi parlak olabilir ve ya kendi haline bırakabilir bildiğini yazacakları yere birilerini karalama görevi yapıyorlar demek ki birilerinin maşası olanlar şimdilik bu forumda

7. Benim satmadığımı nerden biliyorsun sende ona takıldın. Ben doğruyu söylüyorum sen anlamak istemiyorsun patron birşey yapacak diye bekleyip duruyoruz sana soruyorum patron birşey yapacak olsa sende ve bende bu kadar mal olurmu akıllı olmak lazım biraz benim eleştirim hissenin hepsini toplayıp pusuya yatmak doğru değil piyasada hisse yok hisseyi büyük yatırımcılar hareketlendirir büyük yatırımcıyada piyasada mal olması lazım sakın bana %49 dışarda deme tam 1999 beri borsaya yatırım yaparım büyük bir oyuncu zengin değilim ama kim nerden aldı nerden sattı hangi aracıda kim var tahmin edecek kapasideyim (sen her ne kadar acemi zannetsende) çok iyi yerden aldım sattım beni fazla düşünme
    'Ancak bir aptal suyun derinliğini iki ayağıyla ölçer''

8. Tespitler yanlış ama benim burda laf anlatacak mecalim yok.herkesin yolu açık olsun.

Sayfa 31/46 İlkİlk ... 21293031323341 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •