Sayfa 36/46 İlkİlk ... 263435363738 ... SonSon
Arama sonucu : 368 madde; 281 - 288 arası.

Konu: DAGHL - Dagi Yatırım Holding

1. 1.60 ustunde kaldıkça 1.63-1.65-1.67-1.70 ve 1.74 muhtemelen test edebilir ytd

2. Holding te 1.49- 1.48 alış yazıp 1.52-1,53 e satış yazan vatandaş boşuna bekliyorsun o mal sana bu fiyatlardan gelmez. O malı sahibi asla satmaz daghl aşığı birisi o .

3. Adam alt kademelere alış bir kademe arayla yukarı kademelere satış koyuyor sende beyin varmı acaba 2012 den buyana o beklediğin hisseler hiç oynamışmı acaba. boşuna bekliyorsun bence sat çık o hisseler gelmez anla artık

4. Adam 7 sene bıkmamış senin makasınlamı bıkacak nerden bulur bu hisseyi böyle adamlar. Küçücük beyniyle diz çöktürmeye çalışıyor

6. 2,05 ile geldim bakalım inşalah güzel olur teknik uçmaya hazır diyor
    risk ve kar bana ait kimseye yatırım yönlendirmesi olmasın.Yatırım danışmanı değilim kendi bacağımdan asılırım.
    Nakit kraldır.

7. Okacha şu adamların kafasına neden vurmadın neyi beklidin bana kızıyordun satmıyon diye hisseyi oyuncak ettirdin
    'Ancak bir aptal suyun derinliğini iki ayağıyla ölçer''

8. Yurtsevenlere senelerdir kızıyordun,sonuç 5.80 i gördü hisse.Selimin kovulması uğurlu geldi.Bende holding yoktu ama giyim vardı az bişey 3 lirada vedalaştım.Kimsenin bu hisselerde artık ağlamaya hakkı yok.Yurtsevenlerle Mahmuta sövmeye hakkı yok.Fiyat ortada çünkü.

Sayfa 36/46 İlkİlk ... 263435363738 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •