Sayfa 968/976 İlkİlk ... 468868918958966967968969970 ... SonSon
Arama sonucu : 7803 madde; 7,737 - 7,744 arası.

Konu: AKSEN Aksa Enerji Üretim A.Ş.

1. Son bilançodan sonraki 2 MB toplantısı döviz geliri ve yüksek faiz gideri olan bu şirket için çok olumlu geçti. Ne zaman fiyatlar bilinmez ama yaklaşık 100 mn TL azalacak olan faiz gideri temel açısından gayet olumlu gözüküyor. YTD.

2. ODAŞ dipten uçtu gitti. Bunun patinaj halleri malesef can sıkıyor. Allahtan Türkiye tarafı ile ilgili gelişmeler güzel. Umarım dediğiniz gibi gene bilanço oyunu yapmazlar.

3. Teknikten anlamam ama temel böyle gözüküyor. Benim şu an tek temennim karaktersizlik yapip inş. Kamerun anlaşmasini gana ya da madagaskar gibi yuzde bilmem kaci aksa enerji geri kalani kazanci yapmazlar. Yoksa artik ciddi ciddi art niyet ve k.o.ç luk ararim. YTD.

SM-A520F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

4. Ya adamlar Afrika operasyonlarını büyütmeye çalışıyor.
    Siz neler diyorsunuz
    Zamanında yanlış işler yapılmış.
    Sirket hatalardan ders çıkarmış.
    Konjonktürde enerji şirketleri lehine
    Aksen de bu pastadan payını alacaktır.

Lenovo P2a42 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5. Bugün kapanış çok güzel oldu, uzun zamandır kıramadığı HAREKETLİ ORTALAMANIN üzerine ikinci kez attı ve bu sefer bence kalıcı olacaktır. Pastası ve takası çok güzelleşti son zamanlarda. Ben bilanço ile toplamaya başladım, bunu kuşlu sitede sürekli paylaştım ama burdada ara paylaşmak istiyorum aksen.jpg

6. Bilançoya henüz iki ay var ve hisseyi baskılamaya devam ediyorlar. Hisseye para girişi de yok maalesef.

7. Bgc çaktırmadan almaya devam 1 milyon lota yakın çekti piyasadan 5 işlem gününde

8.  Alıntı Originally Posted by gazistan Yazıyı Oku
    Bgc çaktırmadan almaya devam 1 milyon lota yakın çekti piyasadan 5 işlem gününde

Bgc nin aldığını belirttiğiniz hisseler takasta hangi şirkete adına görünüyor acaba? Yabancılar adına mı işlem yapıyor?

Sayfa 968/976 İlkİlk ... 468868918958966967968969970 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •