Sayfa 1/2 12 SonSon
Arama sonucu : 11 madde; 1 - 8 arası.

Konu: Yurtdışına En Uygun Yöntem İle Para Transferi...

1. Yurtdışına En Uygun Yöntem İle Para Transferi...

Değerli arkadaşlar. Uzun zamandır bu forumu takip ederim.. Bu başlığı açmamda ki temel amaç son derece değişik yöntem ve usüller ile yurtdışına para yollama şekillerinin olması ve bu yöntem ve usüllerin açıklamalarının da, dağınık başlıklar altında olmasından dolayı bu başlığı açma ihtiyacını hissettim...

Muhakkak içimizde yurtdışında yaşayan akraba, eş, dost, hısımlarımız vardır. Para alıp, yollamışlıklarımızda vardır.. Sizlerden ricam birbirimizi incitmeden her bir üye nasıl, ne şekilde, ne miktarda, ne komisyon ücreti ile parasını nasıl yollayıp, aldığını izah ederse, tüm üyeler faydalanmış ve en uygun transfer yöntemini belirlemiş ayrıca konu da bir başlık altında toplanmış olur.

Şİmdiden katılımınız için teşekkürler..

Ahmetg Guest
    Cebeteb uygulamasi ile dunyanin her yerinden parani masrafsiz cekebilirsin

3.  Alıntı Originally Posted by Ahmetg Yazıyı Oku
    Tek cevap sen yazdın Ahmetg.. Teşekkürler....

Deutsche Bank ile Teb'in anlasmasi var. DB karti ile Tr'ye gelince Teb atmlerinden masrafsiz Euro cekebiliyorum. Muhtemelen aynisi tam tersi durumda da isliyordur. Bir kere swift yaptim Is Bankasindan 35-40 Euro civarinda masraf odedim. Almanya'ya ogrenci olarak gelen arkadaslar swift yapiyorlar. Ya da bir gurbetci tanidiginiz 10k Euro yu geldiginde sizden alip hesabiniza yatiracak.

Bir uyari: Almanya'dan arkadasim 25k € cekiyor hesabindan. Bankaci laf arasinda ne yapacagini soruyor ve o da Turkiye'ye goturecegim diyor. Ertesi gun havaalaninda arkadasi ceviriyorlar. Meger bankaci ihbar etmis

HUAWEI VNS-L31 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5. Teşekkürler

SM-E500H cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6.  Alıntı Originally Posted by Ahmetg Yazıyı Oku
    Limit nedir. Günlük çekim limiti var mı?

7. yurtdışına en fazla 3,000 usd gönderebilirsiniz üzeri imkansız
    bankada 3 milyon usd biz bile olsa
    Parayı hedefiniz yapmayın. 1$ Elli kuruş olacak
    duhul: eylül 2012

8. merhabalar. Ben enpara ile göndermiştim. Toplam miktar 14000 Euro idi . Buradaki banka 25 tl diğer muhabir bankalarda 76 euro kesmişlerdi. Gönderilen ülke Slovenya. 50000 Dolar üzeri yabancı para transferini bankanız, merkez bankasına bildirmek zorundadır. 50000 dolar altını rahatlıkla gönderebilirsiniz. 50000 dolar üstü yabancı para transferinde banka belge isteyebilmektedir.

Sayfa 1/2 12 SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •