Sayfa 2/442 İlkİlk 12341252102 ... SonSon
Arama sonucu : 3536 madde; 9 - 16 arası.

Konu: İçelim, güzelleşelim!

“Sen bilmezsin. O bilmez. Hiç kimse bilmez, bilemez. Hatta ben bile. Bir tek paşa gönlüm bilir.”
    Aşık Veysel Şatıroğlu

“Sen bilmezsin. O bilmez. Hiç kimse bilmez, bilemez. Hatta ben bile. Bir tek paşa gönlüm bilir.”
    Aşık Veysel Şatıroğlu

Aşık Veysel Şatıroğlu

Alıntı Originally Posted by Pert Yazıyı Oku

Aşık Veysel Şatıroğlu

5. Psikoloğa giden bir adam,
    ”Geceleri uyuyamıyorum efendim” demiş, ”Sürekli yatağın altında biri var gibi geliyor. Yatağın altına girip orada uyumayı deniyorum. Bu defa da yatağın üstünde biri var gibi geliyor…”
    Adamı dikkatle dinleyen psikolog ”Hallederiz bu saplantıyı” demiş. ”Bana haftada iki kere geleceksiniz. 6 aylık bir tedavi sonunda sizi iyileştireceğimi umuyorum.”
    ”Her viziteye ne kadar ödeyeceğim?”
    ”Her vizite 200 TL, buna göre 6 ayda 9600 TL ödeyeceksiniz”
    Adam gitmiş, o gidiş…
    Psikolog, birkaç ay sonra adama sokakta rastlamış ;
    ”Ne oldu, hastalığınız?” diye sormuş
    ”10 TL”ye hallettim… ”
    ”Nasıl oldu?”
    ”Sizden çıktıktan sonra, ilerideki bara uğradım. Biramı içerken, barmene hastalığımı anlattım. ‘Karyolanın bacaklarını kes’ dedi… Kestim; mesele halloldu! ”
    İki bira yeter.

Nurseli İdiz: Bu ülkede sette alkol alan oyuncular var, neden sadece ben bedel ödüyorum?

http://www.hurriyet.com.tr/nurseli-i...yorum-40564424

Aşık Veysel Şatıroğlu

Aşık Veysel Şatıroğlu

Aşık Veysel Şatıroğlu

Sayfa 2/442 İlkİlk 12341252102 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •