Sayfa 4/442 İlkİlk ... 234561454104 ... SonSon
Arama sonucu : 3536 madde; 25 - 32 arası.

Konu: İçelim, güzelleşelim!

“Sen bilmezsin. O bilmez. Hiç kimse bilmez, bilemez. Hatta ben bile. Bir tek paşa gönlüm bilir.”
    Aşık Veysel Şatıroğlu

“Sen bilmezsin. O bilmez. Hiç kimse bilmez, bilemez. Hatta ben bile. Bir tek paşa gönlüm bilir.”
    Aşık Veysel Şatıroğlu

Aşık Veysel Şatıroğlu

Ergin Asyalı çizdi...

Aşık Veysel Şatıroğlu

5.  Alıntı Originally Posted by Pert Yazıyı Oku

Gazı ve silah arkadaşlarının aziz hatırasına duyduğumuz büyük özlemi anarak sözlerimize başlayalım..
    Ruhları şadolsun..
    Türk milletini tarihin şanlı sayfalarında hakettiği yeri vererek..mazlum milletlerin arasından sıyırıp..insan gibi yaşamamızın kula padişaha kulluk etmeden bağımsız dik vakur yaşamamızın önünü açtıkları için onlara minnettarız..
    bugun bu ülkede özgürlüklerimizle..kimseye eğilmeden yaşıyorsak bu onların sayesindedir..
    ve şu iyi bilinmelidir ki..
    öylesine bir medeniyet çizgisidir ki bu..
    bunun tadını alan biz cumhuriyet kuşağı..ilelebet bunun mücadelesini vereceğiz..
    iyi ki vardın..iyi ki varoldun..iyi ki seni yaşadık senle olduk..
    sana çok şey borçluyuz Atam..
    RAHAT UYU..

Aşık Veysel Şatıroğlu

Aşık Veysel Şatıroğlu

Aşık Veysel Şatıroğlu

Sayfa 4/442 İlkİlk ... 234561454104 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •