Sayfa 2/8 İlkİlk 1234 ... SonSon
Arama sonucu : 61 madde; 9 - 16 arası.

Konu: Karar_anı

blançosu sağlam gelen kağıtların yükselişinden şüphe etmeme rağmen heyecan olsun diye sürpriz bi kağıt tesbit ettim paylaşayım istedim. GUSGR.. destek 1.35 ama kağıtlarda şöyle bi sorun var. seans açılıyor kağıt yürüyor biraz geri salsın alayım istiyosun fırsat vermeden basıp gidiyor. hemen alayım diyosun geri salıyor bunun için hacim olması gerekiyor. yani hacimsiz bir yükselişte geri salma ihtimali oluyor..
    “İyi kararlar tecrübe sayesinde alınır. Tecrübe ise, kötü kararlar sayesinde kazanılır.” Will Rogers

sayılı sarmısak dikili soğan nesine heyecanlanıpta günümü öldürecem. bi garan ın mok yemesinden başka bişey değil..
    “İyi kararlar tecrübe sayesinde alınır. Tecrübe ise, kötü kararlar sayesinde kazanılır.” Will Rogers

ben hala borsada yükseliş olur ümidimi taşıyanlardanım. bakmayın siz yazılan hisselerin yürüyor olmamasına aslında hepsi yürüyor ama hangisinin ne zaman atak yapacağını tahmin edemiyoruz. bir gün birisi vurup geçiyor bir gün birisi. bana göre böyle bir piyasada bunları bilmek nasılki başarı değilse bilmemekte başarısızlık değildir. bence en akıllıca yapılması gereken sağlam kağıtlara sahip çıkarak üzerine yatmaktır. elbet bir gün onlarında sırası gelecektir diye düşünüyorum..

piyasayı bir günde kore gerginliği karamsarlığa sürüklemiş görünüyor. bende mantık yürüterek bu gerginliğin zamanla artabileceğini tahmin edemiyorlardıki hiç tınmadan aldılar diyorum.. hadi bol şanslar bugün bayram günü

tarihi zirvelerin kırıldığı bi piyasada elbette bu zirvelerin geçilmesinin tırışka bir hareket olduğunu idda edip piyasaya bi korku salarak kore haberleride yapacaklardır ortadoğu haberleride ama şunu unutmamak gerekiyorki bu zirveler para basarak kırılıyor. bende bu haberlerin tırışka haberler olduğunu düşünmeme rağmen xu100 endeksinin 110.232 direncini geçerek yeni zirveler deneyeceğini tahmin ediyorum ve bu direncin geçilmesi durumunda LONG pozisyonuma devam edeceğimi kararlaştırdım.önce kendimi bi sağlamak amacı ile böyle bi karara vardım. sonuç olarak 110.232 altı karanlık üstü güllük gülüstanlık diyorum. tabi bu benim düşüncemdir asla YTD YTD YTD..

avrupa ve amerikan piyasalarının sakin olması bizdeki paniğide nisbeten hafifletti ancak ben endeksi göstere,göstere alacaklarını sanmıyorum ve güne yatay ve artıya yönelik bir hareketten sonra piyasaya korku salmak için aldıklarını vererek satış izlenimi verebileceklerini tahmin ediyorum. sonuç olarak satış korkusu olmamasını öneriyorum. tabii sadece bi öngörü bu. asla YTDYTD YTD..

endeksi çok fena sattılar hala şurdan döneriz burdan döneriz pozisyonunda değiliz. yukarı yönlü bir hareket gelsede bana pek inandırıcı gelmez..

ENKAI.. kağıt sağlam duruyor. değerlendirilebilir.. YTD YTD YTD..

anladığım kadarı ile sayfayı vop ve varantcılar takip ediyor. bende buna göre bugün LONG u askıya alalım kıpırdadıkca tepesine vuralım diyorum. çünki endeksin kırmadık bi yerini bırakmadılar. vurun dedikse öldürün demedikya

Sayfa 2/8 İlkİlk 1234 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •