Sayfa 3/8 İlkİlk 12345 ... SonSon
Arama sonucu : 61 madde; 17 - 24 arası.

Konu: Karar_anı

şimdi sabah endek şöyle olur diye tahmin ediyorum desem topik kanununa göre sözlerimin altında kalabilirim. ama hayali değilde gerçekleri görerek konuşmuş olsam iş o zaman değişir. bakmayın şöyle olur böyle olur diye doğmamış çocuğa don biçmemize çünki gerçek destek direnç oyunun gidişatı oyun içinde belli olur. ama yarışmaya katılabilmek için bi tahmin yapmak gerekiyor tabii katılalım bari sallama yarışmasına: nasıl bir açılış olur onu bilemem ama satışların henüz sonlanmadığını ve bir gün yine zirvelerde olacağımızı tahmin ediyorum..
    “İyi kararlar tecrübe sayesinde alınır. Tecrübe ise, kötü kararlar sayesinde kazanılır.” Will Rogers

aynı dilde konuşmuş olsaydık verilecek öyle tiyolar vardıki maalesef olmuyor çünki endeks için bugün karar verilecek ya gebertecekler yada seans sonuna doğru alıcıılı bi şekilde kapatacak. fal açar gibi algılanmış olabilir ama alınacaksa şöyle bir hareket satılacaksa şöyle bir hareket demek gerekiyor. orada anlaşmazlık çıkıyor. şu an nakit olarak devam ediyorum biraz oynayıp kurtlarını döksünler dertleri neymiş anlayacağız..
    “İyi kararlar tecrübe sayesinde alınır. Tecrübe ise, kötü kararlar sayesinde kazanılır.” Will Rogers

endeks tıkandı bi karara varamadılar. oyuna gelmeyelim heleki LONG şimdilik düşünmeyelim. çünki bu saate sonuna kadar götürecek gücü yok ancak seans sonuna doğru dinlenerek vurabilirler. şimdiden alıma girmek tepeden çakılmağa delalettir. sonuç olarak ne vereceklerine nede alacaklarına karar verdiler..

normal şartlara göre artık bu kadar satış yeterli denir ancak endeks güçlü alımlardan dolay çok boşluklar yaptığı için aceba diye insan tereddütte kalıyor. onun için sabırlı olunup endekse hareket gelmesini bekleyerek kararı ona göre vermek gerekir..

alıma çok erken girdiler.???

endeksteki kıpırdanmalar bana göre olumlu. belkide yukarı yapıp aşağı çekerek alım cesaretini kırmağa çalışıyor olabilirler..

bu arada ben tutunacak bi dal olsun diye garan 10.46 desteği çok önemsiyorum.. bol şanslar..

korkutmak için sürekli yukarı yapıp aşağı çekiyorlar.umarım düşündüğüm gibi olur. ben resti görüyorum

Sayfa 3/8 İlkİlk 12345 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •