Sayfa 12/53 İlkİlk ... 2101112131422 ... SonSon
Arama sonucu : 417 madde; 89 - 96 arası.

Konu: Aracı kurum oran ve avantajlar

Arkadaslar tacirler sizce nasıl oran ekran hizmetleri

2. Yıllık hesap işletim ücreti almayan (düşük olan) ve düşük komisyonlu çalışan aracı kurumları paylaşabilir misiniz ?

3.  Alıntı Originally Posted by balıkadam Yazıyı Oku
    Fxplus tan kastınız hisse derinlik ekranı ise ücretsiz olmasi imkansiz. Çünkü aracı kurumlarda bu hizmeti belli bir ücret karşılığı satin aliyorlar. Ancak belli miktarda komisyon bırakırsanız ucretsiz alabiliyorsunuz.

SM-G930F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    teşekkürler. Marbasta hesabınızı taşırsanız işlem limiti aramadan web üzerinden Webfx i (anlık veriyi) ücretsiz sunuyor. komisyon 10binde5 bilginize.

4.  Alıntı Originally Posted by sinan86 Yazıyı Oku
    teşekkürler. Marbasta hesabınızı taşırsanız işlem limiti aramadan web üzerinden Webfx i (anlık veriyi) ücretsiz sunuyor. komisyon 10binde5 bilginize.
    Ben 10binde 2 ile çalışıyorum

5.  Alıntı Originally Posted by balıkadam Yazıyı Oku
    Ben 10binde 2 ile çalışıyorum

işlem hacminize bağlıdır büyük ihtimalle benim çok yüksek değil

6.  Alıntı Originally Posted by sinan86 Yazıyı Oku
    işlem hacminize bağlıdır büyük ihtimalle benim çok yüksek değil
    Yok işlem hacmi onemli değil. Alb menkul.

7. alb nin masraflar ne başka?

Redmi Note 3 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8. Herkese selamlar. Teknik analizi öğrenmek istiyorum. Fırsat buldukça okuyorum, paylaşılan grafikleri inceliyorum, yorumları okuyorum. Ama öğrendiklerimi uygulamaya koyamayınca haliyle unutuluyor.
    Aradığım masaüstü matriks veya ideal programını veren bir aracı kurum istiyorum. Anlık olursa güzel olur. Yoksa anlık ücretini öderim. Hacim olmayacak. Birikimi başka bir yere aktarmak zorunda kaldım. Bu arada da bu işi hakkıyla yapmak için bişeyler öğrenmeye çalışıyorum.
    Az önce eski bir konuda (1 sene öncesi) Ataonline için 1 lot işlem yapınca matriks anlıl ücretsiz yazılmış olduğunu gördüm. Geç olduğu için tel ile arayamadım. Gerçekten böyle birşey varsa hesap açtırmak isterim. Tavsiyelerinize de açığım. Yardımcı olabilir misiniz?

SM-G935F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sayfa 12/53 İlkİlk ... 2101112131422 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •