Sayfa 15/53 İlkİlk ... 5131415161725 ... SonSon
Arama sonucu : 417 madde; 113 - 120 arası.

Konu: Aracı kurum oran ve avantajlar

1. araci kurumumu degistirmek istiyorum.sizden ricam kurum ismi belirtmeden hangi kurumda ne kadar komisyon oduyorsunuz ve yillik komisyon masrafiniz (veya islem hacminiz) ne kadar.

ayrica kredili islem yapiyorsaniz kredi faizleri ne kadar?

bu konulari detayli bildilendiren bir topic varsa paylasin lutfen.

tesekkür ederim

2. Merhabalar, Aracı kurum çalışanıyım, komisyon konusunda ilgilenen yatırımcılara yardımcı olabilirim. Mesaj ile iletişime geçebilirsiniz.

3. Merhaba, ak yatırımdan yüzde 1 oranıyla çalışıyorum. Osmanlı yatırıma on binde 4.95 oranıyla geçmeyi düşünüyorum. Osmanlı yatırımı önerir misiniz? Riske değer mi? Yorumlarınızı rica ediyorum.

4. Aylık ortalama 40-50 milyonluk işlem hacmi için düşük komisyon veren aracı kurum arıyorum , tavsiye edebileceğiniz kurum var mı.

5. 5 yıl kadar bir süredir Tacirler Yatırım ile çalışıyorum. Geçen hafta içerisinde altyapı çalışması yapıldığı gerekçesiyle Tacirler OMV olarak veri dağıtım ekranı ve hesaplarda çalışma yaptılar. Bu çalışma sonrasında hesap bilgilerinde hata oluşması üzerine 3 gün boyunca destek hattını aradım ve e-posta gönderdim. Bugün tekrar eski sürüme geçiş yaptım, sorunlar çözülmüş gibi görünüyor. Tacirler ile çalışıp benzer şekilde sorun yaşayan var mı?

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Istanbul
    Gönderi
    3,051
     Alıntı Originally Posted by ondrgsh Yazıyı Oku
    5 yıl kadar bir süredir Tacirler Yatırım ile çalışıyorum. Geçen hafta içerisinde altyapı çalışması yapıldığı gerekçesiyle Tacirler OMV olarak veri dağıtım ekranı ve hesaplarda çalışma yaptılar. Bu çalışma sonrasında hesap bilgilerinde hata oluşması üzerine 3 gün boyunca destek hattını aradım ve e-posta gönderdim. Bugün tekrar eski sürüme geçiş yaptım, sorunlar çözülmüş gibi görünüyor. Tacirler ile çalışıp benzer şekilde sorun yaşayan var mı?
    Slmlar,
    Evet bende de hesaplarda hisse maliyetlerinde değişiklik oldu. Aralık 2017'de bir çalışma yapmışlardı
    Şubat 2018'de telefondan aramıştım. İnternet şubesindeki maliyetleri o zaman düzelttiler.
    Tavsiyem portföyünüze dahil ettiğiniz hisselerin maliyetlerini excelde kaydını mutlaka tutunuz.
    10 yıldır kullanıyorum. İlk defa böyle birşeyle karşılaştım. İnternet şubesini yenileyebilirler belki.
    “Sermaye piyasası, sabırsız kişiden sabırlı kişiye para aktaran bir araçtır". Warren Buffett
    "Don't be dazzled by the stock market.. It's a giant distraction" John Bogle

7.  Alıntı Originally Posted by Trade Shark Yazıyı Oku
    Slmlar,
    Evet bende de hesaplarda hisse maliyetlerinde değişiklik oldu. Aralık 2017'de bir çalışma yapmışlardı
    Şubat 2018'de telefondan aramıştım. İnternet şubesindeki maliyetleri o zaman düzelttiler.
    Tavsiyem portföyünüze dahil ettiğiniz hisselerin maliyetlerini excelde kaydını mutlaka tutunuz.
    10 yıldır kullanıyorum. İlk defa böyle birşeyle karşılaştım. İnternet şubesini yenileyebilirler belki.
    Teşekkürler

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

8. Hisse alış satışlarımı bakkal hesabı gibi Excel e kayıt etmiştim.Bazı hisse maliyetlerinde de değişiklikler var.Tacirlerden çok memnundum,ancak kurum değiştirmeyi düşünüyorum.

Sayfa 15/53 İlkİlk ... 5131415161725 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •