Sayfa 2/52 İlkİlk 123412 ... SonSon
Arama sonucu : 413 madde; 9 - 16 arası.

Konu: Aracı kurum oran ve avantajlar

1. aracı kurum kullanmak mı mantıklı banka mı ? cünkü bana göre banka hisse senedi işlemleri için daha avantajlı

2. Hocalar ayni anda hem doviz hem hisse alabilecegim bir platform var midir acaba? Borsadan dovize gecmek istedigimde parami almak icin 2-3 gun beklemem gerekiyor. Ayni gun icinde hem doviz hem hisse alabilecegim bir portal yok mudur aCaba?

3. Vakifbank vakifyatirimda islem yapiyorum ben de.baslangicta binde 2 idi orani.sonralari arayip gorusup binde 1 e dusurduler.ancak bu oran bile yuksek.hem alista hem de satista toplam bedel uzerinden alindigindan kaydadeger bir ucret ortaya cikiyor.gecenlerde osmanli menkul tarafindan arandim.onbinde 5 e yakin bir oran soylediler.ancak banka disindaki sirketlere guven nasil olur bilemiyorum.

4. Bir araci kurumla oran uzerinde anlastiktan sonra degistirme yapabiliyorlar mi yukariya dogru keyfe keder ?

Sent from my iPhone using hisse.net

5. Pazarlıkla oranı dusurebilirsiniz ama bankalar düşmez bende bankada İdim aracı kurumların aracı kurumlar bariz olarak komisyon olarak daha iyi sonuçta hisseler takasbankta şirketin görevi sadece emirleri borsaya iletmek şok onaylı bir kurum olsun gerisi sorun değil özelden kendi tavsiyelerimi verebilirim.

20 yıldır aracı kurumlarla çalışıyorum...Çalıştığım kurumlardan kapananlarda oldu ama sıkıntı çıkmadı....Komisyon olarak bankalara göre oldukça avantajlılar...Piyasada ortalama 10.000/5 oran var...pazarlıkla daha altı da olabilir....Anlık veri ekranı ve diğer masraflardan muafiyet gibi detaylarda önemlidir....

7. Halkyatırım ile çalışıyorum. Acemi olduğum dönemde iş yatırım ile binde 2 çalışıyordum. Sonra Halk yatırıma geçtim Binde 1.5 ile. Sonra Halk Bankası maaş müşterilerine özel Onbinde 9 gibi bir kampanyaları varmış. Ona geçtim. Şimdi de son olarak işlem hacmim her ay 500000 TL üstü olduğu için Onbinde 7 ye çektiler ve matriks derinlik, aracı kurum dağılımı vs ücretsiz alıyorum. Son 6-7 aydır halk yatırım ile çalışıyorum memnumun. Bende de durum böyle, bilginize... Ha işlem hacminiz 10 milyon üstünde olursa aylık durum yine değişiyor. On binde 1-2 falan oluyor tabi pazarlığınıza göre...

8. Merhabalar. Yaklaşık 3 yıldır BMD ile çalışıyorum. Komisyon oranım Binde 2. Çok fazla işlem yapan biri değilim fakat çok daha uygun komisyon oranları varken artık daha fazla BMD'nin komisyon oranına katlanmak istemiyorum. A1 Capital firmasının komisyon oranları ve çalışması mantıklı geldi. Bu firma iyi midir? Diğer taraftan hangi aracı kurumu tavsiye edersiniz? Şimdiden teşekkür ediyorum.

Sayfa 2/52 İlkİlk 123412 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •