Sayfa 22/52 İlkİlk ... 12202122232432 ... SonSon
Arama sonucu : 413 madde; 169 - 176 arası.

Konu: Aracı kurum oran ve avantajlar

1. Merhaba arkadaşlar onbinde 2 oran veya daha düşük oran alanınız var mı ve ne kadar hacim ve hangi aracı kurum acaba

2. Komisyon oranım 10000 de 2 daha altında ıslem hacmim cok iyi komisyon oranı daha dusuk onerecek var mı

3. özel porftöy yönetimi hakkında düşünceleriniz neler , tacirler'in bu hizmetini kullanan oldumu
    parayı onlara aktardıktan sonra risk / getiri grubunu belirleyip bundan sonraki süreçte bütün kontrol onlarda oluyor sanırım.

kafama takılan şeyler şunlar.
    1-) aktif yönetilen bir portföy olacağından paramı o gün nerede kullanıldığını görebiliyormuyum bu yönetim tarzında, atıyorum o gün +1 getirisi oldu dağılımı veya hisse paylarını gösteriyormu veya nasıl oluyor, yoksa onlara tamamen güvenmekmi durumundayım bu sistemde

2-) performans ücreti dedikleri şey , edinilen kar üzerinden %20 kesintisi gibi bir şey sanırım.

3-) tamamen kişiye özel oluşturulan bir dengemi var yoksa belli başlı risk gruplarına göre bir portföy dağılımımı
    atıyorum ben şu şekilde bir şey diyebilirmiyim.
    türev (viop) %30'a kadar kullanabilirsiniz vb..

4. Herkese merhabalar!

Garanti Bankasinin eTrader uygulamasinda STOP LOSS ve TRAILING STOP LOSS gibi emirler direk girilmiyor. Stop Loss icin bir alim emrine bagli satim emri girmek gerekiyor (zincir emir diyorlar sanirim) ve bunu girseniz bile sadece ayni gun icin gecerli oluyor, yani her gun ayni islemi tekrar yapmaniz gerekiyor.

Suresiz olarak Stop Loss ve Trailing Stop Loss emirlerini girebildiginiz bir banka onerebilirmisiniz bana (isterse zincir emir seklinde olsun ama yeterki gunluk olmasin)?
    Yani emri bir kere girip unutabilmek istiyorum. Hangi bankalarda bunu yapabiliyorsunuz acaba?

5. Osmanli menkulle calisan var mi? Guvenilir midir, tavsiye eder misiniz?

LG-H815 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6. Merhaba arkadaşlar aylık 50 milyon hacim için düşük komisyon verebilecek bir kurum var mı?

Merhaba. Viop icin bana da firma tavsiyesi verebilir misiniz acaba?

8. Ufak alan satana düzgün aracı kurum yok. Ücretsiz veri ekranı felan hiçbirşey yok. 50-100 bin arası portföye işyatırım dönüp bakmıyor Garanti yatırımda 200 bin alt limit olursa eh diyor. Borsa oynayanların hep çok parası var hemde işlem hacmimi yüksek. Millet 10.000/5 le ücretsiz derinliklerle, ücretsiz hesap işletimlerle oynuyor.

MI 6 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Yatırım tavsiyesi değildir itibar etmeyiniz.

Sayfa 22/52 İlkİlk ... 12202122232432 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •