Sayfa 23/53 İlkİlk ... 13212223242533 ... SonSon
Arama sonucu : 417 madde; 177 - 184 arası.

Konu: Aracı kurum oran ve avantajlar

1. arkadaşlar ziraat borsa kullanıyorum daha uygun komisyon oranlı kurum banka vs var mi guncel olaraktan.

RMX1851 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Param yok kafam rahat

Bilgi

Arkadaslar delta menkul kapanıyormus duyan oldumu bırde sızce phılıp capıtal nasıl bı kurum

3.  Alıntı Originally Posted by Dore Yazıyı Oku
    Merhaba. Viop icin bana da firma tavsiyesi verebilir misiniz acaba?
    akyatırım on binde 0.95......deniz yatırım.... 10 binde 0.98

4. Aylık işlem hacmim 1 milyonun üzerinde hisse senedi tarafında işlem yapıyorum ve komisyon oranım onbinde 2, daha uygun bulabilirmiyim.

5.  Alıntı Originally Posted by ibrahim Yazıyı Oku
    Aylık işlem hacmim 1 milyonun üzerinde hisse senedi tarafında işlem yapıyorum ve komisyon oranım onbinde 2, daha uygun bulabilirmiyim.
    Oranın gayet uygun, ben aylık 100 milyon üstü yapıyorum , borsa payı dahil onbinde 1 e yakın işlemle çalışıyorum.

6.  Alıntı Originally Posted by SSilentmaNN Yazıyı Oku
    Oranın gayet uygun, ben aylık 100 milyon üstü yapıyorum , borsa payı dahil onbinde 1 e yakın işlemle çalışıyorum.
    hangi kurum özelden yazabilirmisiniz.teşekkürler..

7.  Alıntı Originally Posted by ibrahim Yazıyı Oku
    Aylık işlem hacmim 1 milyonun üzerinde hisse senedi tarafında işlem yapıyorum ve komisyon oranım onbinde 2, daha uygun bulabilirmiyim.
    Hangi kurum ile çalışıyorsun?
    “Finans piyasasında, türev işlemleri (vob, forex) kitle imha silahlarıdır.” -mustican
    "Akıllı kimdir? Herkesten öğrenen. Kuvvetli kimdir? Hırslarını yenen. Zengin kimdir? Halinden memnun olan."

Ypk yat ile çalışmaya başladım 6 ayda bir bakım parası. Arada takas saklama ücreti kesiyo diğer kurumlarda var mı bu? Ziraat ve is yat çalışırken kesşnti hatırlamıyorum böyle var mıydı?

Sayfa 23/53 İlkİlk ... 13212223242533 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •