Sayfa 3/52 İlkİlk 1234513 ... SonSon
Arama sonucu : 413 madde; 17 - 24 arası.

Konu: Aracı kurum oran ve avantajlar

1.  Alıntı Originally Posted by t1tanss Yazıyı Oku
    Halkyatırım ile çalışıyorum. Acemi olduğum dönemde iş yatırım ile binde 2 çalışıyordum. Sonra Halk yatırıma geçtim Binde 1.5 ile. Sonra Halk Bankası maaş müşterilerine özel Onbinde 9 gibi bir kampanyaları varmış. Ona geçtim. Şimdi de son olarak işlem hacmim her ay 500000 TL üstü olduğu için Onbinde 7 ye çektiler ve matriks derinlik, aracı kurum dağılımı vs ücretsiz alıyorum. Son 6-7 aydır halk yatırım ile çalışıyorum memnumun. Bende de durum böyle, bilginize... Ha işlem hacminiz 10 milyon üstünde olursa aylık durum yine değişiyor. On binde 1-2 falan oluyor tabi pazarlığınıza göre...
    İyi günler,
    Ben de Halkbankası maaş müşterisiyim. Binde 1.5 ile İşbankası ndan işlem yapıyorum.
    Halkyatırım' a geçmek için ne yapmam gerekiyor? Rica etsem bilgi verir misiniz?
    İyi günler.

2. Bende ziraatle çalışıyorum onbinde 5 alıyorlar ay sonu bir indirim istemeyi düşünüyorum işlem hacmin aylık 4ile 5 milyon arası

3. Bankalardan şaşmayın. Güvenlidir . Azcık pahalı olur ama kafan rahat olur.

4. Merhaba,
    gedik hakkında bilgi sahibi olan var mı? Oranları nasıl? Bakım vs ücreti var mı?
    Tşk
    Y.T.D

5.  Alıntı Originally Posted by aeb44 Yazıyı Oku
    İyi günler,
    Ben de Halkbankası maaş müşterisiyim. Binde 1.5 ile İşbankası ndan işlem yapıyorum.
    Halkyatırım' a geçmek için ne yapmam gerekiyor? Rica etsem bilgi verir misiniz?
    İyi günler.
    bende halkbankta maaş müşterisiyim. dün alış yapmıştım biraz . komisyonu hesapladım binde 1.25 felan kesiyorlar.onbinde dokuz kesmeleri için ne yapmalıyım acaba.internetten yada telefondan hallolurmu işimiz.

6. Ziraat 10000 de 6
    yapıkredi kıl aldırmazlar ve hiç bir avantajları yok ama 1000de 1
    ALB her şeyimiz var gel derler hiç bir avantajları yok 10000de 1 ancak 2 ile başlatırlar
    Osmanlı 10000 de 5,2 herşey dahil ve BROKER hızı veren tek kurum anlık saniyelik emirler hızla gidiyor
    her türlü emir tipi var GİZLİ emir,süreli emir,algoritmik,aylık haciminizi 300bin i geçin komisyon onbinde 2,1 oluyor
    GEDİK 10000de 2 ile başlarsınız yeterki yıllık 2milyon yaparım deyin
    Tacirler 10000de den kapı açın 10000de 3-4 ile herşey dahil çarsınız
    bunların yanında HESAP işletim ücretlerini kabul etmeyin!! EFT virman bunlarda mesela osmanlıda ücretsiz

7. Şu ana kadar bahsi geçmeyen bir konuya değinmek istiyorum.

Belli bir hisse portföyüne ulaşıldığında, yeni hisse alımlarında alım bedeli hesapta olmak durumunda mı?

Çalıştığım aracı kurum finansinvest. Kendilerince takas gününe kadar alım bedelinin hesapta olması zorunluluğu yok. Portföyünüzdeki hisseleri teminat olarak görebiliyorlar.

Buradaki sorun bazı hisselerin teminat değerinin sıfır olması yani hissenin 2 gün içinde batma ihtimali olduğunu varsayıyorlar. Ki bunlar arasında düzenli olarak kar açıklayan firmalar da var.

İşin komik tarafı online işlem yaptığınızda teminat değeri öngörülmeyen hisseler, yatırım danışmanına işlem talimatı telefon aracılığıyla verildiğinde birden bire teminat özelliği kazanıyor. Sorun yatırım danışmanından geçen işlemlerin komisyonunun normalin iki katı olması.

Bu konuda gözlemleri olan arkadaşlar izlenimlerini paylaşırlarsa sevinirim. Nihayetinde aracı kurum seçiminde rol oynayabilecek hususlar söz konusu..
    - - - - - - - - - -- - - - -- -- - - - - - - - - -
    Winter is coming...

Alıntı Originally Posted by Neromancer18 Yazıyı Oku
    Merhabalar. Yaklaşık 3 yıldır BMD ile çalışıyorum. Komisyon oranım Binde 2. Çok fazla işlem yapan biri değilim fakat çok daha uygun komisyon oranları varken artık daha fazla BMD'nin komisyon oranına katlanmak istemiyorum. A1 Capital firmasının komisyon oranları ve çalışması mantıklı geldi. Bu firma iyi midir? Diğer taraftan hangi aracı kurumu tavsiye edersiniz? Şimdiden teşekkür ediyorum.
    Merhaba,aklınıza takılan sorularınız varsa yardımcı olmaya hazırız.
    A1 Capital Yatırım Menkul Değerler resmi hesabıdır.
    Her türlü sorunuz için bizim ile 02123711844 no'lu telefondan iletişime geçebilirsiniz.

Sayfa 3/52 İlkİlk 1234513 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •