Sayfa 34/53 İlkİlk ... 24323334353644 ... SonSon
Arama sonucu : 417 madde; 265 - 272 arası.

Konu: Aracı kurum oran ve avantajlar

1. İnfo ve Osmanlı yatırım öne çıkıyor galiba düşük komisyon konusunda? Gedik yatırım için düşünceleriniz neler? Bir de ileride algoritmik trade robotlara merak saracak olursak hangi aracı kurum daha uygun olabilir?
    Bilgi ve tecrübelerinden faydalandıran tüm arkadaşlara teşekkür ederim.
    Kendime notlar... İstediğin fiyattan alamıyorsan alma, kar kaçırmak zarar etmekten iyidir!

2. https://www.getmidas.com/

'Midas ile dünyaca ünlü hisseleri anında alıp, satabileceksin. Üstelik komisyon yok, gizli ücret yok.

Tesla, Amazon, THY, Apple, Aselsan, Alibaba, Google ve daha fazlası...'

' Sermaye Piyasası Kurulu'nun 24 Eylül 2020 tarihli bülteniyle kuruluş izni verilen Midas Menkul Değerler AŞ'nin sunacağı hizmetler hakkında bilgi içermektedir.'

İlginç. Diğer aracı kurumların hepsine meydan okuyan bir gelişme?
    Kendime notlar... İstediğin fiyattan alamıyorsan alma, kar kaçırmak zarar etmekten iyidir!

3.  Alıntı Originally Posted by aokan1973 Yazıyı Oku
    https://www.getmidas.com/

'Midas ile dünyaca ünlü hisseleri anında alıp, satabileceksin. Üstelik komisyon yok, gizli ücret yok.

Tesla, Amazon, THY, Apple, Aselsan, Alibaba, Google ve daha fazlası...'

' Sermaye Piyasası Kurulu'nun 24 Eylül 2020 tarihli bülteniyle kuruluş izni verilen Midas Menkul Değerler AŞ'nin sunacağı hizmetler hakkında bilgi içermektedir.'

İlginç. Diğer aracı kurumların hepsine meydan okuyan bir gelişme?
    Dünyada bunun örneği var. Robinhood programı da ücretsiz hisse alış satışı yaptırıyor.

4.  Alıntı Originally Posted by demir ceyhan Yazıyı Oku
    Dünyada bunun örneği var. Robinhood programı da ücretsiz hisse alış satışı yaptırıyor.
    Hocam kar etmelerinden vazgeçtim de sabit ve değişken masraflarını nasıl çıkarıyorlar?

5. Arkadaşlar ,dün mkk'ya üye oldum, bu sabah mailime portföyümdeki 2 adet hissenin rehin/teminat işlemi gerçekleştirildiğine dair 2 adet mail geldi.

Benim haberim yok!!

Kuruma sordum , inceleyip geri döneceklerini söylediler.

Ne yapmamı önerirsiniz.

Kurum, bir bankanın .
    Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.
    Re-twittlediklerim katıldığım anlamına gelmez!

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Eskişehir / Duhul 2007
    Gönderi
    4,630
     Alıntı Originally Posted by british Yazıyı Oku
    Arkadaşlar ,dün mkk'ya üye oldum, bu sabah mailime portföyümdeki 2 adet hissenin rehin/teminat işlemi gerçekleştirildiğine dair 2 adet mail geldi.

Benim haberim yok!!

Kuruma sordum , inceleyip geri döneceklerini söylediler.

Ne yapmamı önerirsiniz.

Kurum, bir bankanın .
    hisse cari hesabında kredi borcu veya -bakiye borç varsa otomatik olarak hisse senetleriniz
    her akşam blokajlanır ve çözülür, satış yapmanızı engellemez.
    Bear_Bull
    @BearBull26

7. 0 (sıfır) borç.

Hatta , hep alacaklıyım. (nakit)
    Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.
    Re-twittlediklerim katıldığım anlamına gelmez!

8. şöyle on binde 2 ve matriksi az hacimle veren aracı kurum var mı

Sayfa 34/53 İlkİlk ... 24323334353644 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •