Sayfa 38/53 İlkİlk ... 28363738394048 ... SonSon
Arama sonucu : 417 madde; 297 - 304 arası.

Konu: Aracı kurum oran ve avantajlar

1.  Alıntı Originally Posted by katre7878 Yazıyı Oku
    O komisyon mu, o binde 5 altı bile tuhaf.

MI 5 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Ben sadece gördüm ve paylaştım ancak güvenemedim ve başvurmadım. Belki bunu fırsat bilip güvenip katılan arkadaşlar olursa diye paylaştım. Belki sık işlem yapan arkadaşlar burdan fayda sağlarlar.

Şunu da belirtmeden edemeyeceğim bedava peynir fare kapanında olur. Bu sözü şu sıralar çok duyuyoruz dikkatli olmakta fayda var.

Sevgiler saygılar.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

2.  Alıntı Originally Posted by seykota Yazıyı Oku
    bir yatirimcinin 10 bin tl ile hisse alip sattigini, bankanin binde 2 komisyon aldigini düsünürsek..bir hisse icin vergiler haric 40 tl bankaya öder haftada 2 hisse alsat yapsa, yilda 4000tl bankaya komisyon öder..bu komisyon oraniyla yatirimcilarin % 99 batar..
    Binde iki çok evet on binde 5 civarı makul bence. Peki hiç komisyon almadan aracılık yapan kurum olur mu? Olursa nereden para kazanır, çalışanının maaşını öder. Reklam mı alır?

MI 5 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. Işık menkul ile calisan varsa bizi yesillendirir mi..

4.  Alıntı Originally Posted by seykota Yazıyı Oku
    Işık menkul ile calisan varsa bizi yesillendirir mi..
    Komisyon şimdilik sıfır ama aylık 9 TL işletim ücreti varmış..işlem hacmine bakmaksızın anlık fiyat, kademe analizi hakkında bilgim yok
    OMAHALI

Ben Alnusla calısıyorum.Ustelık matrıks borsa ekranını aylık ıslem mıktarını gectıgım ıcın bedeva kullanıyorum.Borsa ekranını aracı kurumum bana verdı.
    Komısyon oranını daha ıyı anlamanız ıcın bır ıslemımı buraya koyuyorum
    10000 de 1 oranında nerdeyse
    16/07/2021 CANTE S 10,870 -3.000 0 0,00 3.000 32.610,00 32.610,00 -32.610,00 3,42

32.610 lıralık ısleme verdıgım komısyon 3,42 lıra
    daha once garantıdedeydım hala orda olsaydım 34,20 lıra komısyon verecektım
    Söyledıklerım Benı Baglar Kesınlıkle Yatırım Tavsıyesı Degıldır.

6. Işık menkul ya da diğer sıfır komisyon alan aracı kurumlarla çalışanlar bilgi verebilir mi?Işık menkulde aylık hesap işletim ücreti 9 TL bir de EFT lerden ücret alıyorlar.Diğer ücretler standart görünüyor.

7. arkadaşlar yabancı ETF'ler ve emtialar en düşük komisyonla / işlem ücretiyle ve mümkünse vergisiz hangi aracı kurumdan alınabiliyor acaba?

8. Merhaba,

İnternette o kadar araştırma rağmen aracı kurumlar arası güncel ve gerçek bir kıyaslama göremiyorum. Bankalar hakkında bile tonla yazı varken aracı kurumlar hakkında niye çok fazla kıyaslama/tavsiye yazısı yok. Kendim açısından konuşacak olursam istediğim aslında basit, çok al sat yapmıyorum, neredeyse sadece al o da ay başı maaşımı alınca.
    İstediğim
    Modern arayüzü olsun
    Hisse al sat komisyonu makul olsun
    Yıllık ücret saçmalığı olmasın
    Çocuğa vasi hesap açılabilsin
    Yatırım fonu da al sat yapılabilsin
    Bi de kolay hesap açılabilsin. (Mesela Osmanlı yatırım imza sirküleri istiyo, mutlaka bi amacı vardır ama gidip noterle uğraşıp boş para vermek istemiyorum)

Hiç tavsiyeniz var mı?

Sayfa 38/53 İlkİlk ... 28363738394048 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •