Sayfa 4/53 İlkİlk ... 2345614 ... SonSon
Arama sonucu : 417 madde; 25 - 32 arası.

Konu: Aracı kurum oran ve avantajlar

1. İntegral ile çalışan arkadaş varsa bir yorum rica etsem?

2. arkadaşlar alb ile çalışan veya fikri olan var mı?komisyon oranı düşük ama diğer hizmetleri zayıf. onbinde 2 + 17tl ye canlı veri veriyorlar.mobil uygulamadan alım satım yok. önemli olan güvenilirlikleri, herhangi bir sıkıntı yaşayan var mı

3.  Alıntı Originally Posted by Neromancer18 Yazıyı Oku
    Merhabalar. Yaklaşık 3 yıldır BMD ile çalışıyorum. Komisyon oranım Binde 2. Çok fazla işlem yapan biri değilim fakat çok daha uygun komisyon oranları varken artık daha fazla BMD'nin komisyon oranına katlanmak istemiyorum. A1 Capital firmasının komisyon oranları ve çalışması mantıklı geldi. Bu firma iyi midir? Diğer taraftan hangi aracı kurumu tavsiye edersiniz? Şimdiden teşekkür ediyorum.
    ben iki aydır a1 ile çalışıyorum, komisyon oranı internet emirlerinde binde 1,5, telefonla emir verirsen binde 2, a1 in burdaki temsilcisine gidip bilmediğim soruları sorunca yardımcı oluyorlar bu artı özelliği,

bana göre eksileri internet arayüzü epey kötü, (işbank a göre) gerçekleşmeyen emirleri göremiyorum mesela.
    cep telefonu uygulaması var android ve iphone için, bende lumia var windows tabanlı onda verimli çalışmıyor. düzeltmeye de çalışmyorlar nedense. androidli telefon almam gerekiyor. aylık 250 tl lik komisyonlu işlem yapmazsan ayrıca 10 tl ücreti var.

olumlu özellik. hisse koçu uygulaması var, hisse önerisi yapıyor, hemen görüp alırsan % 2 -4 kazandırıyor. on öneriden sekiz tanesi tutuyor genelde. durum böyle. (windows tabanlı telefona öneri gelmiyor bu arada ), hesapta nakit paranız varsa gece repoda değerlendiriliyor, çok az da olsa paranıza ek geliyor.

bankadan şaşmayın diyen arkadaşlara not. aldığınız hisseler zaten takasbankta saklanıyor, sorununuz olmaz.
    Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler eğitim amaçlı kendi kişisel görüşlerime dayanmaktadır. katılmadığınız görüşüm olursa yapıcı bir dille gelen her tür eleştiri beni sevindirir. herkese bol kazançlar.

4. osmanlı yatırım ile çalışan var mı acaba. bende iş bankasından işlem yapıyordum. osmanlı da en yüksek komisyon oranı onbinde 5. komisyon oranı oldukça düşük. çevremde bilindik aracı kurumlar ile çalışanlar var ancak fazla vaktim olmadığından oralara gidemedim. bankadan çıkıp aracı kuruma geçme niyetindeyim. osmanlı yatırım hakkına bilgi birikimi olan varsa aydnlatırsa sevinirim. sizce iyimi yapıyorum kötümü yapıyorum. yardımlarınız için şimdiden teşekkürler
    "O'nun yaptıklarını ben başaramazdım. asıl devrimci Atatürk'tür. Bu kadar büyük bir devrim yaptım ama Atatürk'ün yaptıklarını başaramazdım…" Fidel Castro - Habitat Toplantısı İstanbul 1997

5.  Alıntı Originally Posted by joeyramone Yazıyı Oku
    osmanlı yatırım ile çalışan var mı acaba. bende iş bankasından işlem yapıyordum. osmanlı da en yüksek komisyon oranı onbinde 5. komisyon oranı oldukça düşük. çevremde bilindik aracı kurumlar ile çalışanlar var ancak fazla vaktim olmadığından oralara gidemedim. bankadan çıkıp aracı kuruma geçme niyetindeyim. osmanlı yatırım hakkına bilgi birikimi olan varsa aydnlatırsa sevinirim. sizce iyimi yapıyorum kötümü yapıyorum. yardımlarınız için şimdiden teşekkürler
    Ben de Osmanlı ya tam geçecektim son anda Işık Menkule %0.01 yani onbinde 1 le geçtim. Daha yeni geçtiğim için (cuma günü) henüz işlem yapmadım. Arayüzü fena değil. İlk 1 ay endeks ve düzey 1 i bedava vereceklerdi lisansa baktığımda 5 yıl gözüküyor. Sorma fırsatım da olmadı 1 ay deneyelim bakalım.
    twitter : @alphanostra

6.  Alıntı Originally Posted by alpha Yazıyı Oku
    Ben de Osmanlı ya tam geçecektim son anda Işık Menkule %0.01 yani onbinde 1 le geçtim. Daha yeni geçtiğim için (cuma günü) henüz işlem yapmadım. Arayüzü fena değil. İlk 1 ay endeks ve düzey 1 i bedava vereceklerdi lisansa baktığımda 5 yıl gözüküyor. Sorma fırsatım da olmadı 1 ay deneyelim bakalım.
    Sayin Alpha,
    İsik menkul cok iyi komisyon orani vermis. Web arayuzunden goruntu paylasmaniz mumkun mudur? Ayrica web erisimi icin mobil uygulamalari var mi?

7.  Alıntı Originally Posted by xplusy Yazıyı Oku
    Sayin Alpha,
    İsik menkul cok iyi komisyon orani vermis. Web arayuzunden goruntu paylasmaniz mumkun mudur? Ayrica web erisimi icin mobil uygulamalari var mi?
    Foreks mobili kullanabiliyorsunuz . kendi programları da vardı galiba. Hatta bugün ilk işlemi mobilden yaptım.arayüzü şöyle fena degil.

twitter : @alphanostra

8.  Alıntı Originally Posted by alpha Yazıyı Oku
    Foreks mobili kullanabiliyorsunuz . kendi programları da vardı galiba. Hatta bugün ilk işlemi mobilden yaptım.arayüzü şöyle fena degil.

Tesekkurler bilgiler icin. Bende Alb ile calisiyorum, komisyon 10binde 2 pahali degil. DirectFn e gecmisler simdi, mobilde Foreks kullanamiyorum. DirectFn in mobil arayuzu ise berbat, ayrica kullanim ucretleri foreksin iki kati

Sayfa 4/53 İlkİlk ... 2345614 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •